Práce při balení zdravotního materiálu s ubytováním zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma AVEC trade CZ, s.r.o. v likvidaci
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 17.000 – 19.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Práce na hlavní pracovní poměr v směnném provozu. Místo výkonu práce ve VEVERSKÉ BITÝŠCE (Brno), HAVLÍČKOVĚ BRODĚ. Nejbližší nástup 22.5.2017.
Nabízíme práci v čistém provozu, zajímavou mzdu i výbornou dopravní dostupnost pracoviště.

Pracovní náplň:

  • kompletizace operačních setů,
  • skládání roušek,
  • příprava komponentů pro výrobu,
  • práce je vhodnější pro ženy.

Mzdové podmínky:

  • nástupní mzda 97,50,– Kč/ hod.,
  • po 3 měsících 105,50,– Kč/hod.,
  • věrnostní odměny,
  • kvartální prémie.

Požadavky:

  • manuální zručnost,
  • dobrý zdravotní stav,
  • čistý trestní rejstřík podmínkou,
  • zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • ubytování zdarma,
  • doprava zdarma,
  • závodní stravování,
  • možnost čerpání záloh.

Zájemci nás mohou kontaktovat osobně, telefonicky na zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo nebo e-mailu. Pokud máte zájem o danou pozici, neváhejte a zašlete nám životopis.

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. dubna
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Havlíčkův Brod
  • Relief-rehabilitační centrum s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod
  • 36 762 – 44 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. února
  • Jihlava
  • Nemocnice Jihlava, příspěvková…
  • 38 980 – 41 380 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Jihlava
  • Integrované centrum sociálních služeb…
  • 30 400 – 41 000 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Ledeč nad Sázavou
  • MUDr. Jan Maštálka
  • od 66 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Hlinsko, Chrudim
  • Domov seniorů Drachtinka
  • 25 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Zelenková Naděžda
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Kamenice, Jihlava
  • MUDr. Silvia Pollaková
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. března
  • Karlovy Vary
  • Lesní mateřská škola Svatošky z.s.
  • 100 – 150 Kč / hod
Zveřejněno: 2. května

FOREST CLASSIC s.r.o., DAKO-CZ, a.s., ManpowerGroup s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., FOKUS Vysočina, z.ú., HARTMANN - RICO a.s., Ing. Jiří Papst, Město Chotěboř, SIMIX GROUP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod, Relief-rehabilitační centrum s.r.o., Oftex, s.r.o., INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú., Integrované centrum sociálních služeb Jihlava, příspěvková organizace, Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace, Domov Černovice - Lidmaň, příspěvková organizace, Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina, Stomatologie NOBEL s.r.o., MUDr. Jan Maštálka, SANATORIUM TOPAS s.r.o., Domov seniorů Seč, s.r.o., Domov seniorů Drachtinka, Zelenková Naděžda, Sdružená ambulantní péče Pardubice s.r.o., MUDr. Silvia Pollaková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Personální manažer / manažerka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Světlá nad Sázavou, Třemošnice, Jihlava, Havlíčkův Brod, Celá ČR, Oudoleň, Chotěboř, Polná, Humpolec, Hybrálec, Krucemburk, Žďár nad Sázavou, Vysočina, Hlinsko, okres Chrudim, Ledeč nad Sázavou, Seč, okres Chrudim, Kamenice, okres Jihlava

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ benefit benefity Bor Brno Brod e-mail hlavní IT měsíc místo možnost mzda náplň práce odměny odpovědnost podmínky požadavky práce pracoviště pracovní pracovní poměr stravování telefon ubytování výhody výkon zaměstnanec zaměstnanecké výhody zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč životopis dar doprava dopravní kontakt kov materiál místo výkonu práce mzdové nabízíme práci náplň operační oprava poměr PR pracovní náplň prémie příprava stav zájem zaměstnanecké závod