Opravář výpočetní techniky | pouze ranní směny 🖥️

Hrabová, Ostrava
24.600 – 27.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Vhodné také pro

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáme zaměstnance pro opravu PC a telefonů! 

Pokud máš vzdělání v oboru IT/Elektrotechnickém, nebo praxi v oboru, tak se neváhej přihlásit! 

Zašli svůj životopis pomocí kontaktního formuláře, nebo tel. zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • zjišťování závad na produktu
  • provádění potřebných oprav a testů
  • opravy systému (notebook, telefon)
  • opravy komponentů (základní deska, grafická karta)

Co od tebe očekáváme:

  • SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe) nebo právě praxe v oboru
  • základní znalost OS Windows 98/2000/Xp/VISTA/WIN7
  • základy technické AJ
  • orientace a čtení v elektrotechnických schématech výhodou
  • manuální zručnost
  • zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
  • základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem
  • zkušenosti s pájením komponentů výhodou
  • dobrý zrak

Co ti můžeme nabídnout:

  • mzda 24 600 Kč+ bonusy až 2 500Kč
  • stravenky 
  • 13. plat
  • multisport karta 
  • přátelský kolektiv
  • nástup ihned 

Pokud tě nabídka zaujala, zašli nám životopis pomocí kontaktního formuláře, nebo volej na tel. zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

KKAKrpec elektro s.r.o. | KKAKrpec elektro s.r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 35 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
JaroNet s.r.o. v likvidaci | JaroNet s.r.o. v likvidaci | Jaroměřice nad Rokytnou Jaroměřice nad Rokytnou
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. prosince
RADEK HAVLÍN - zeměměřická kancelář s.r.o. | RADEK HAVLÍN - zeměměřická… | Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. března
JaroNet s.r.o. v likvidaci | JaroNet s.r.o. v likvidaci | Jaroměřice nad Rokytnou Jaroměřice nad Rokytnou
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. listopadu
JaroNet - services s.r.o. | JaroNet - services s.r.o. | Jaroměřice nad Rokytnou Jaroměřice nad Rokytnou
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. června
Inventec (Czech), s.r.o. | Inventec (Czech), s.r.o. | Brno Brno
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. října
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. | Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. | Chomutov Chomutov
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. června
Beáta Koláčková | Beáta Koláčková | Zábrdovice, Brno Zábrdovice, Brno
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. srpna
Gourmand profi s.r.o. | Gourmand profi s.r.o. | Praha Praha
  • 46 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. srpna
Bouda Burgers s.r.o. | Bouda Burgers s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
Euroker spol. s r.o. | Euroker spol. s r.o. | České Budějovice 3, České Budějovice České Budějovice 3, České…
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
Metalex Car s.r.o. | Metalex Car s.r.o. | Mělník Mělník
  • 35 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 38 000 – 44 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Opava Opava
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Praha Praha
  • 60 000 – 85 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NEVEON aerospace Czech Republic spol. s r. o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Job s.r.o., KKAKrpec elektro s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Pekárna pod Hrází s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Orienta Czech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Solveo s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, AMES s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Sklář / Sklářka, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Ostrava, Vratimov, Frýdek-Místek, Opava, Havířov, Moravská Ostrava, Ostrava, Kopřivnice, Dolní Benešov, Hranice, okres Přerov, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Bohumín, Nošovice, Třinec, Sedlnice, Rožnov pod Radhoštěm, Český Těšín, Hlučín, Orlová, Rychvald

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

nabídka zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT