Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Údržbář - elektrikář (Praha - Zličín)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Zličín, Praha
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 406.000 Kč / rok
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodí se nám

Údržbář, který má nejlépe technické vzdělání, vždy „oči otevřené“ a při nalezení závady nelení a odstraní ji. Ideálně s řidičským průkazem skupiny T (odklízení sněhu na parkovišti) a osvědčením o vyhlášce 50 paragraf 6.

Co Vás čeká

Běžné opravy, které přinese provoz, montáže, občasné malování, drobné zednické a instalatérské práce.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat váš životopis.

  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • Olomouc
  • Vaidová Magda
Zveřejněno: 6. prosince
  • Plzeň
  • Ulč Daniel
  • Pardubice
  • Konzultantka pobočky Pardubice
  • 21 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna

AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., KATRING, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BREADWAY a.s., safemed medical devices s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Drafted.gg s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Markmont, s.r.o., CigDus s.r.o., LITE z.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., European massage s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 4 - Podolí, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Staré Město, Praha 6 - Vokovice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Satalice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Veleslavín, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Třebonice, Praha 9 - Letňany, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ budoucnost den elektrikář EU firma HR instalatér IT měsíc Most mzda na dobu neurčitou náplň práce paragraf plat práce Praha prostředí příplatky samostatnost smlouva stravenky škoda víkend vzdělání zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň opravy PR roční řidič technické v roce zákazník zaměstnanecká