Hledáme lidem práci Manpower

Projektant dopravních staveb

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti v oboru dopravních staveb a hledáte novou pracovní výzvu?

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant dopravních staveb.

Popis pozice:

  • Práce na menších a středních projektech dopravních staveb
  • Silniční stavby – silnice I., II. a III. třídy
  • Místní a městské komunikace
  • Polní a lesní cesty
  • Cyklostezky, chodníky, parkoviště, atd.

Profil kandidáta:

  • VŠ/SŠ vzdělání se stavebním zaměřením
  • Vhodné i pro absolventy
  • Samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • Ochotu učit se novým věcem a poznávat nové technologie
  • Praxe v oboru dopravních staveb
  • Znalost grafických programů CAD
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Využívání moderních technologií a SW
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice
  • Účast na zajímavých projektech
  • Možnost seberealizace
  • Příležitost pro získání specifických znalostí a dovedností
  • nástup možný IHNED

ManpowerGroup s.r.o., IP Polná s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., RACCOON s.r.o., JK - TREND STAV s.r.o., Engel & Völkers, Grafton Recruitment s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., NOVIS reality s.r.o., B & BC, a. s., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ARCON INTERIERY s.r.o., INEL - Technik, s.r.o., VH Steel and Construction s.r.o., PK interier s.r.o., BIS, a. s., ELEKTRO WELLMONT, s.r.o., Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace, STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o., ASFALT OK GROUP s.r.o., Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace, Max Aicher Pilsen s.r.o., SYSTHERM s.r.o., J.P. - Servis s.r.o., BIVAK - TOP PLUS s.r.o., INTERIERY KOUPELEN s.r.o., Jaromír Francl, Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., VYSSPA Sports Technology s.r.o., NPM - stavební společnost, s.r.o., FALK, spol. s r.o., Quality living s.r.o., ACAR ELEKTRO s.r.o., DENIKOS s.r.o., Hosanex s.r.o., UZK Investments s.r.o., STAKS Group s.r.o., oncemedia s.r.o., MkM Building center s.r.o., BERGER BOHEMIA a. s., Stavitelství OK Plzeň s.r.o., Alliance Development Group s.r.o., Stucco TM - Město Touškov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Tesař / Tesařka, Plánovač / plánovačka výroby, Specialista / specialistka v energetice, Vrtač / Vrtařka, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Izolatér / Izolatérka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Fasádník / Fasádnice

Plzeň, Líně, Město Touškov

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

absolvent AJ Bor doba dovolená flexibilní hledám hodnocení IT kandidát komunikace měření Most možnost náplň práce nové Office ohodnocení pec pozice práce pracovní pracovní doba praxe příspěvek samostatnost stravování technologie vhodné vzdělání získání zkušenosti znalost CAD cesty daný dopravní dovednost finanční kov městské místní náplň obor PR profi program projekt příležitost řešení stav stavební střední technolog třídy úkol zkušenost