Hledáme lidem práci Manpower

Strojní absolvent s chutí cestovat!

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Dokončili jste právě VŠ studium technického směru a hledáte vhodné zaměstnání?

Mluvíte dobře anglicky a chcete angličtinu v práci často používat?

Hledáte obor, který by vám nejvíce vyhovoval?

Chcete si vyzkoušet práci v zahraničí?

Popis pozice:

Program trvá dva roky a v rámci něho byste strávil/a prvních 6 měsíců ve výrobním závodě v Ostrově u Stříbra, dále 6 měsíců v závodě v Hunendoaře v Rumunsku, potom 6 měsíců v Heerhugowaardu v Holandsku a posledních 6 měsíců opět v Ostrově.

V rámci tohoto programu byste pod vedením zkušených mentorů v jednotlivých závodech pracoval/a na LEAN projektech v oblasti kvality, výroby i logistiky.

Po ukončení programu si na základě společné domluvy můžete vybrat závod a oddělení, kde byste mohl/a pracovat stabilně.

Profil kandidáta:

- Ukončené VŠ vzdělání technického směru

- Dobrou znalost AJ, aby jste se domluvili v našich výrobních závodech v zahraničí

- Chuť učit se nové věci, cestovat, pracovat v různých závodech na různých odděleních

- Ochotu strávit alespoň 1 rok v zahraničí

- Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

- Práci v rostoucí nadnárodní společnosti, která je ve svém oboru světovou jedničkou

- Možnost pracovat a získat praxi v našich zahraničních výrobních závodech

- Možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti supply chain

- Přátelské pracovní prostředí

- Každodenní využití angličtiny

- Velmi dobré finanční podmínky

- 25 dní dovolené + 3 dny sick days

- Obědy zdarma

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

absolvent AJ anglicky Bor den HR IT kandidát kvality měsíc možnost náplň práce nové Ostrov podmínky pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí sick day společnost společnosti studium ukončení v zahraničí vedení vhodné vzdělání zahraničí zaměstnání zdarma znalost dar díl dny dobro dovednost dovolené finanční komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti logistik mentor náplň národní oblast oblasti obor oddělení PR profi program projekt přátelské rok stroj technické v práci výrobní výroby zahraniční závod