Hledáme lidem práci Manpower

Natahovač v Hrádku nad Nisou! Mzda až 186 Kč/hod., stravenky ve výši 100 Kč!

Lokalita Hrádek nad Nisou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Víte, co dělá natahovač? Může to být práce přímo pro Vás!

Hledáme siláky do Hrádku nad Nisou. Možnost svozové dopravy přímo z Liberce!

Popis pozice:

Natahovač vulkanizuje (tvrdí gumu) a stahuje hadice a nasazuje je na všechny nastrojené trny.

Práce probíhá ve třísměnném provozu.

Profil kandidáta:

Důležitá je fyzická zdatnost, zejména je potřeba mít silné ruce.

Pak už stačí jen výuční list v jakémkoliv oboru.

Nabízíme:

- Získáte zajímavou mzdu ve výši 140 – 186 Kč/hod.

- Možnost svozové dopravy přímo před závod

Ke mzdě navíc výhody jako:

- stravenky ve výši 100 Kč

- týden dovolené navíc

- roční bonusy

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • Petřvald, Karviná
  • Manpower
Zveřejněno: 11. června

ONTEX CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o., SH Job Partners s.r.o., NOVUS Česko s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., MALDECOR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Praha, Stavimdomy cz s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., HR Direct s.r.o., Plastiform s.r.o., Marie Havlová, Manuvia, a. s., organizační složka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Turnov, Chrastava, Brniště, Raspenava, Liberec, Český Dub, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Paceřice, Bakov nad Jizerou, Kosmonosy, Mladá Boleslav

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

AJ bonus bonusy Bor den hledám HR ISO IT kandidát možnost mzda nad Nisou náplň práce pozice práce SOU stravenky týden týden dovolené navíc výhody dovolené list náplň navíc obor opravy PR profi roční stroj závod