Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní manager ve finančnictví!

Lokalita Zlín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do společnosti nabízející spoření na penzi, životní pojištění, investiční produkty hledáme zkušeného obchodního managera, který bude zodpovídat za výkon svěřeného týmu obchodních zástupců.

Popis pozice:

- odpovědnost za prodejní výkony skupiny obchodníků

- zajištění adaptace nových obchodníků i rozvoj stávajících

- účast na tvorbě i vyhodnocení efektivnosti kampaní

- monitoring kvality prodeje

Profil kandidáta:

- zkušenosti z pojišťovnictví, bankovnictví nebo finančnictví

- znalost regionu

- zkušenosti s vedením i motivováním obchodního týmu

- prodejní dovednosti

- ochota cestovat po regionu

Nabízíme:

- adekvátní platové ohodnocení + bonusy

- flexibilní pracovní dobu

- 5 týdnů dovolené a 3 sicky days

- příspěvky na penzijní i životní připojištění

- slevové programy na služby společnosti

- příspěvek na dopravu do zaměstnání

- možnost profesního růstu

  • Chrudim
  • KomTeS Chrudim s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
  • Přeštice
  • ELASTO FORM Bohemia s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Záchlumí, Tachov
  • OK Záchlumí, a.s.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Krnov
  • PROSTR trading, s.r.o.
  • 23 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Uherské Hradiště
  • MESIT machinery, a.s.
Zveřejněno: 9. května
  • Soběslav
  • Strojírna Soběslav s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Uherský Brod
  • NIVEKO s.r.o.
Zveřejněno: 18. září
  • Praha
  • HM SPEED s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. března
  • Přeštice
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Terezín, Litoměřice
  • SAITECH s.r.o.
Zveřejněno: 16. prosince
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Brno
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Soběslav
Zveřejněno: 21. března
  • Přeštice
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Prušánky
  • SPECIAL TURBO a.s.
Zveřejněno: 13. března
  • Dražice
  • V. Racek - zemědělské technologie s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Šanov, Rakovník
  • LIONS - školící středisko Nesuchyně, s…
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Litvínovice
  • REPAM ELEKTRO s.r.o.
Zveřejněno: 14. ledna
  • Zlín
  • A.R.Technik spol. s r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Ostrava
  • XEVOS Solutions s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Kolín
  • Oblastní nemocnice Kolín, a.s.,…
Zveřejněno: 23. ledna
  • Mnichovo Hradiště
  • APRM s.r.o.
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • Bohemia Lignum a.s.
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Janovice nad Úhlavou
  • BV kovo s.r.o.
  • Pohořelice, Brno-venkov
  • s. n. o. p. cz a.s.
  • 19 000 – 21 500 Kč
  • Dolany, Klatovy
  • VETAMIX s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. ledna
  • Klatovy
  • 2P SERVIS s.r.o.
  • od 12 200 Kč
  • Smíchov, Praha
  • Wine Food Market s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Karlova Studánka
  • Spolek Slezská republika
  • od 13 350 Kč

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ZÁLESÍ a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., KALINA industries s.r.o., LAPP Czech Republic s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Zlín, Celá ČR, Malenovice, Zlín, Lužkovice, Zlín, Otrokovice

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

AJ bonus bonusy den flexibilní hledám hodnocení IT kandidát kvality manager možnost náplň práce obchodní odpovědnost ohodnocení plat pojištění pojišťovnictví pozice práce pracovní připojištění příspěvek rozvoj růst společnost společnosti spoření vedení výkon zaměstnání zkušenosti znalost životní pojištění bankovnictví dovednost dovolené investiční kov náplň obchod obchodník PC penzijní platové ohodnocení PR prodej prodejní profesní profi program programy příspěvky region služby tým zkušenost životní