OPERÁTOR NA EXTRUZNÍ LINKU - nástup ihned + stabilní výdělek

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Pro celosvětově uznávanou společnost, předního výrobce komponentů pro automobilový průmysl v Hranicích, hledáme Operátory extruzní linky – obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů. U nového kolegy nás potěší kombinace zodpovědnosti k práci, ideálně praxe z gumárenského průmyslu, NENÍ PODMÍNKOU, nebo z podobné výroby a technická zdatnost.

U nás podpoříme Tvůj růst a motivujeme lákavými bonusy.

Těšíme se na životopis!

Popis pozice:

  • zodpovědnost za část linky a za kontrolu vytlačeného profilu
  • zodpovědnost za ukládání profilů – z manipulačního stolu do palety, včetně přípravy palety, pomoc při nastavování linky

Profil kandidáta:

  • ideálně zkušenosti z gumárenského průmyslu – NENÍ PODMÍNKOU
  • hledáme uchazeče s technickou znalostí, selským rozumem a zodpovědným přístupem k práci
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • práce ve třísměnném provozu / nebo nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • nadstandardní příplatky za práci přesčas 50% – 70%
  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • týden dovolené navíc
  • další nadstandardní příplatky (práce v noci, odpolední směny, víkendy)
  • docházkový bonus 800 Kč
  • měsíční bonus 1 500 Kč a více
  • odměny za pracovní a životní výročí, dárcovství krve
  • zaměstnanecké programy na podporu zdraví (vitamíny, očkování proti chřipce, sportovní aktivity), firemní akce
  • dlouhodobou pracovní perspektivu
  • práci v čistém a přátelském prostředí

Máte zájem o tuto nabídku?