Hledáme lidem práci Manpower

Zámečník/údržbář | 13. a 14. plat

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do společnosti hledáme kandidáty na pozici zámečník. Pokud máte zájem pracovat v této oblasti, máte za sebou zkušenosti nebo výuční list v této oblasti a cítíte, že je pro vás čas na novou pracovní výzvu. Neváhejte nám zaslat váš životopis a připojit se do týmu zručných odborníků.

Popis pozice:

  • Údržba a řešení poruchovosti stojů
  • Operativní a preventivní údržba
  • Kontrola provozu
  • Práce v týmu

Profil kandidáta:

  • Vyučen v oboru se strojním zaměřením nebo praxe na dané pozici
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze (12hodinové směny)
  • Spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost

Nabízíme:

  • Motivující odměny podle výkonu
  • Pravidelná úprava mezd jednou ročně
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost 5 týdnů dovolené ročně
  • Stravování
  • Náhrada nákladů na dojíždění pro zaměstnance
  • Roční příspěvek na penzijní spoření
  • Finanční podpora pro aktivity zaměstnanců dětí
  • Speciální odměny při významných životních událostech
  • Odměny za dárcovství krve či plazmy
  • Snížené tarify pro rodinné mobilní služby
  • Slevy
  • Široká škála firemních akcí (Family Day, Fotbalový turnaj, Dětský den, Vánoční večírek, Mikuláš, soutěže pro zaměstnance a děti)
  • Různorodé zdravotní programy (očkování proti chřipce, vitamínové balíčky, dny zdraví)
  • Závodní lékař dostupný čtyřikrát týdně
  • Vybavená kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační zóna
  • Možnosti pro osobní rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení podle plánu)
  • K dispozici čerstvá káva po celý den

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 22 000 – 27 490 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Brno
  • energo synergy group s.r.o.
  • 50 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas
  • Prostějov
  • Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti

ManpowerGroup s.r.o., O2 Czech Republic a.s., CZ LOKO, a.s., Idemia Czech s.r.o., Comac jobs s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Advantage Consulting, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka ve službách, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Tiskař / Tiskařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ auto Bor den dění doba event flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy měření místa mobil možnost náhrada nové odměny osobní rozvoj pec pečlivost plán plat podpora postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa praxe pro zaměstnance příspěvek rozvoj směny SOU společnost společnosti spoření stravování školení tarif tarify uchazeč úprava výkon vyšší vzdělávání zámečník zaměstnanců zdraví zdravotní zkušenosti Zruč životopis automat dané dny dovolené finanční firemní jazyk kontrola kov lékař list mobilní možnosti náklad oblast oblasti obor odbor osobní PC penzijní PR profi program programy případ přístup roční rok řešení služby speciální stroj tým událost údržba večírek volná pracovní místa zájem závod zkušenost životní