Hledáme lidem práci Manpower

Specialista náboru - s možností zkráceného úvazku ⭐

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2), Český jazyk (Velmi pokročilý C1)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců a rádi byste je posunuli na nový level? Nezaleknete se komunikace s klientem v anglickém jazyce? Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám pečovat o naše klienty.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za celý náborový proces – budete mít na starosti především nábor technických pozic
  • práce přímo u klienta v dobré dojezdové vzdálenosti od Prahy (cca 20 minut)- směrem na Plzeň
  • aktivní vyhledávání kandidátů, jejich preselekce, prescreeny a osobní pohovory
  • komunikace a dlouhodobé budování vztahů s kandidáty i klienty
  • možnost zapojit se do mezinárodního firemního prostředí a pracovat na své angličtině
  • Na formě spolupráce se můžeme dohodnout (nabízíme možnost part time - 20 hodin týdně, které jdou skloubit se studiem a nebo full time)

Profil kandidáta:

  • dveře jsou otevřené jak juniorům, tak seniorům v oblasti náboru.
  • předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců
  • kamarádíte se s angličtinou, alespoň na úrovni B2 – bez cizího jazyka se u nás neobejdete. Budete ho využívat při každodenní (jak už osobní, tak emailové) komunikaci s klienty i kandidáty
  • řidičský průkaz sk. B výhodou – pro pohodlnější dojezd ke klientovi

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba (pro part time ideálně 20 hodin týdně)
  • týden dovolené navíc
  • propracovaný systém vzdělávání a školení
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • pracujte z domova! Možnost částečného homeoffice
  • MultiSport kartu jen za polovinu ceny
  • pracovní notebook a telefon
  • ...a řadu dalších motivačních firemních benefitů…

Dějte nám o sobě vědět! Zašlete svůj životopis a pár vět o tom, proč si myslíte, že by tato pozice byla přesně pro Vás :) Těšíme se na Vaše reakce.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Benešov
  • Niersberger Instalace, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Benešov
  • BAEST Machines & Structures, a.s.
  • 22 000 – 29 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Benešov
  • od 35 000 Kč
  • Čerčany
  • Tiferet Spedition s.r.o.
  • od 23 700 Kč

Nefrito laboratories, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
HR manager, Brand manager, Marketingový manažer / manažerka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Manažer / manažerka prodeje

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

akce benefit Bor den doba domov email flexibilní HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy mezinárodní místa možnost nábor odpovědnost Office pec Plzeň pohovor postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa prostředí SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce sport školení telefon týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší vzdělávání zaměstnanců zkušenosti životopis anglické dovolené firemní jazyk kov list motivační náborový národní navíc oblast oblasti osobní pohovory PR proces profi případ přístup řidič sklo součást systém technický tým volná pracovní místa vztah z domova zkušenost