Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OPERÁTOR CNC - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30 - 35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Třebíč
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro stabilní firmu? Máte praxi na podobné pozici nebo středoškolské vzdělání s technickým zaměřením? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis a reagujte tak na pozici.

Stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

OPERÁTOR CNC – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30 – 35.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC strojů
  • Práce dle technické dokumentace
  • Práce s měřidly
  • Seřizování CNC frézky

Požadujeme:

  • SŠ/SOU v technickém oboru
  • Vhodné i pro absolventy
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Pracovní nasazení a chuť se v daném oboru zlepšovat

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy
  • Mzdu dle zkušeností
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo pracoviště: okres Třebíčsko