Hledáme lidem práci Manpower

Strojní inženýr do Šumperka - i absolventi (až 40 tisíc)

Lokalita Šumperk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte v kapse diplom z techniky a hledáte dobře placenou pozici přímo v Šumperku? Do našeho špičkového týmu právě hledáme procesního technika, který nám pomůže vylepšovat náš výrobní proces. U nás můžete karirérně růst a využít celou řadu benefitů.

Popis pozice:

  • Zlepšování a zefektivňování výrobního procesu
  • Zavádění nových technologií
  • Mezitýmová spolupráce napříč firmou

Profil kandidáta:

  • VŠ technického směru (ideálně třeba materiálové inženýrství, ale i jiné)
  • Aj na B1
  • Praxe se hodí, ale oceníme i absolventa

Nabízíme:

  • Mzda 35–40 tisíc (dle zkušeností)
  • Pružná pracovní doba 7,5h
  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvky na firemní stravování
  • MultiSport karta
  • Jazykové vzdělávání přímo ve firmě a zdarma
  • V případě juniora – mentor, který se o vás postará

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
včerejší
  • Slaný
  • Strojní inženýr
  • 80 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Příbram
  • Ing. Aneta Mašková
  • 45 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 14. října
  • Liberec
  • Manpower
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. srpna
  • Liberec
  • Manpower
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. srpna
  • Brno
  • Skanska
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 28. července

TDK Electronics s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., SNĚŽNÍK , a.s., SH Job Partners s.r.o., Styrotrade, a.s., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., ZLKL, s. r. o., Vision Travel s.r.o., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., IN - TECHSERVIS s.r.o., PEKAŘSTVÍ POD POŠTOU s.r.o., APATOR METRA s.r.o., Auto Kubíček s.r.o., JUTHERM s.r.o., Amarjit Saini, Urdiamant, s.r.o., ŠKODA PARS a.s., Mall Advisors s.r.o., I.P. Ocel, s.r.o., MK Fruit s.r.o., NSN CS, s.r.o., DŘEVOCENTRUM B & H s.r.o., Bludovská a.s., NHKZ Steel s.r.o., MS Robotics s.r.o., LUGAFO s.r.o., KUBÍČEK VHS, s.r.o., Milan Hroch, KOMFI spol. s r.o., FREVER TRADE s.r.o., AUTOKOMPLEX OLOMOUC s.r.o., Ing. Jiřina Kolomazníková, PAS Zábřeh na Moravě a. s., GETURA PLUS, spol. s r.o., DŘEVOVÝROBA - PILAŘSTVÍ, s.r.o., GDF spol. s r.o., ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o., ZEAS Březná a.s., Dubická zemědělská a.s., Balsac papermill s.r.o., Pekárny Falta, s.r.o., EKO Králíky v.o.s., FORMPLAST PURKERT, s.r.o., Relax centrum Kolštejn, s.r.o., SEMIN CZ a.s., DK mont a.s., Fardyma s.r.o., EURO STAHL SE, Elektropráce Spáčil s.r.o., Logaritma s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský technik / technička, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Elektronik / Elektronička

Šumperk, Šumvald, Mohelnice, okres Šumperk, Dolní Morava, Rýmařov, Uničov, Loštice, Bělá pod Pradědem, Lanškroun, Litovel, Vikýřovice, Dolní Studénky, Bludov, okres Šumperk, Sudkov, Velké Losiny, Sobotín, Svébohov, Zábřeh, Libina, Hrabová, Oskava, Štíty, Dubicko, Lukavice, okres Šumperk, Králíky, okres Ústí nad Orlicí, Branná

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

absolvent absolventi AJ benefit dění doba hledám HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát Lom místa mobil mobilní tarif mobilní tarify mzda postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa praxe pružná pracovní doba příspěvek růst SOU společnost společnosti spolupráce sport stará stravování Šumperk tarif tarify technik uchazeč vyšší vzdělávání zdarma dar dovolené firemní jazyk karta kov materiál mentor mobilní PR proces profi pružná případ příspěvky přístup stroj technické technika techniky technolog tým volná pracovní místa výrobní zkušenost