Číšník/servírka do luxusního relaxačního centra – 130,-/hod

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Branná
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Abzakovo - Hradec Králové, zobrazit tel. číslo

Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi, práci v pohostinství, u které zároveň využiješ své komunikační dovednosti, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje ve vyhlášeném podniku s dlouholetou tradicí?
Pak hledáme právě Tebe!

Sháníme totiž vhodné pracovníky do hotelu nedaleko Jeseníku!

  • Směny:

7 dní práce – 7 dní volno (08:00 – 22:00)

Náplň práce:

  • Roznos jídla
  • Komunikace s hosty
  • Komunikace s vedením
  • Markování na kase
  • Výpomoc u baru
  • Sklízení špinavého nádobí

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oboru výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti – anglický jazyk (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Spolehlivost, pracovitost, zručnost
  • Flexibilitu
  • Potravinářský průkaz, Výpis TR

Nabízíme :

  • Dlouhodobou spolupráci v luxusním Hotelu s tradicí
  • Platové ohodnocení 130kč/hod + dýška
  • Nástup od ledna 2020
  • Možnosti zálohy
  • Práci v čistém a klidném relaxačním prostředí
  • V případě spokojenosti nabízíme možnost ubytování
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist