Volné místo ve firmě McDonald`s ČR spol. s r.o.

Barista/Baristka se mzdou až 26 800,-

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Liberec
Firma McDonald`s ČR spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 26.800 Kč
Kontakt Petra Vejvodová, zobrazit tel. číslo

O nás

McDonald`s ČR spol. s r.o.

Jsme společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Pro naše týmy hledáme spolehlivé spolupracovníky v podnicích po celé České republice. Každá restaurace nabízí benefity navíc, které se mohou lišit podle lokality či pracovní pozice. Rádi vám vše představíme na osobním pohovoru.

Náplň práce:

Máte rád/a vůni kávy a rituál její přípravy? Nebo Vás prostě jenom láká kávu připravovat? Zařaďte se mezi naše baristy/baristky pro kavárnu McCafé u NC Globus. Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na plný úvazek. Že nemáte praxi nám vůbec nevadí. Každý totiž nejprve projde tréninkem v klasickém provozu a poté ho provedeme i celým procesem přípravy jednotlivých druhů kávy a občerstvení. A i Vás samozřejmě rádi naučíme, jak nejlépe komunikovat se zákazníky.

Co od Vás očekáváme:

  • chuť učit se novým věcem a zodpovědnost
  • týmovost
  • pozitivní přístup ke kávě
  • slušný přístup k zákazníkům

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní mzdu až 23 000,-
  • navýšení mzdy po zaškolení až na 26 800,-
  • 50% slevu na stravování, nápoje v práci zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáte slevy jak u nás v McDonald's, tak u všech našich partnerů
  • mzda na Vašem účtu, nejpozději do 15. dne v měsíci

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát