Volné místo ve firmě SIMIX GROUP s.r.o.

Nástrojář/ka v automotive

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma SIMIX GROUP s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Nástrojář / Nástrojářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 31.000 – 50.000 Kč

O nás

SIMIX GROUP s.r.o.

Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Náplň práce:

  • Provádění údržby a oprav nástrojů pro vstřikování plastů
  • Preventivní údržba nástrojů v průběhu produkce
  • Spolupráce při řešení technických problémů na nástrojích, při zajišťování oprav nástrojů u externích dodavatelů, při objednávání nářadí a spotřebního materiálu k opravě forem
  • Analýza příčin vzniku poruch na nástrojích
  • Úprava a výroba drobných dílů na obráběcích strojích
  • Provádění záznamů do provozní dokumentace

Co od Vás očekáváme:

  •  Vyučení v oboru nástrojař, zámečník, obráběč kovů popř. v příbuzném strojírenském oboru
  • Schopnost nástrojařské práce a znalosti v oboru obrábění kovů (soustružení, frézovaní, broušení, leštění) výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. směny)
  • Aktivita a flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Možnost využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci
  • 13. a 14. plat
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 sick day
  • Preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč (formou Cafeterie)
  • Příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
  • Příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč
  • Penzijní připojištění
  • Interní systém benefitů formou cafeterie
  • Zajištění hlídání dětí externí formou
  • Volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
  • Bezplatné odborné vzdělávání
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí

  • Budišov nad Budišovkou
  • Linaset, a.s.
  • od 92 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. dubna
  • Čenkov
  • MESIT air, a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Nové Město nad Metují
  • NOVÝ ELTON a.s.
  • 90 – 125 Kč / hod
Zveřejněno: 12. ledna
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 24. ledna
  • Stará Paka
  • JVM metal s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Náchod
  • Gumokov, a.s.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Šumperk
  • Urdiamant, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Most
  • Ros Czech s.r.o.
Zveřejněno: 14. září
  • Blešno
  • REPOZ společnost s ručením omezeným …
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Jablonné nad Orlicí
  • Isolit-Bravo, spol. s r.o.
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. června
  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Moravská Třebová
  • ATEK s.r.o.
  • 34 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 12. května
  • Hustopeče
  • Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 2. ledna

Manuvia Job s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., ProJobEU s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., LAGUS s.r.o., JIHLAVAN, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec, Pávov, Jihlava

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ analýza auto benefit Bor den dění dokumentace event hlídání hodnocení HR interní IT možnost nábor náplň práce ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí pro rodinné příslušníky prostředí příplatek připojištění příspěvek růst sick day směny SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování volno výroba vyučení v oboru vzdělávání zámečník zaměstnanců zdraví znalost znalosti Zruč bezplatné cafeterie díl dokument dovolené externí kariérní kov lékař materiál mzdové náborový náplň nástroj obor odbor odborné penzijní PR problém profesní přátelské příležitost příslušník řešení schopnost stroj systém technické technický technolog údržba vyučení zahraniční závod záznam