Hledáme lidem práci Manpower

Programátor Labview

Lokalita Letohrad
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete být součástí špičkové firmy ve svém oboru? Máte zkušenosti s Labview a TestStand?

Pojďte se podílet na vývoji nových výrobních zařízení v oblasti elektra.

Popis pozice:

- spolupráce na vývoji výrobních testovacích automatů

- programování testů psaných v TestStand a Labview

- zlepšování stávajících LabView kódů

- podpora výroba a implementace nových požadavků na testy

- úzká spolupráce s technology a konstruktéry

Profil kandidáta:

- velmi dobrá znalost Labview a TestStand

- vyhláška č.50 výhodou

- komunikativní znalost anglického jazyka

- řp sk. B

- ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme:

- zázemí špičkové společnosti v oboru

- 25 dnů dovolené

- možnost home office

- partu nadšených kolegů

- příspěvky na penzijní/životní pojištění

- příspěvek na stravování

- možnost kariérního růstu

  • Česká Třebová
  • IMS - Drašnar s. r. o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Zveřejněno: 19. března
  • Vysoké Mýto
  • PC COMP s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Šumperk
  • GUBI computer systems s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Lukavice, Šumperk
  • Balsac papermill s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Praha
  • VIP trust s.r.o.
  • od 1 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Brno-město
  • SnugDesign s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. prosince
  • Lingea s.r.o.
Zveřejněno: 12. února
  • Teplice
  • DITES spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
Zveřejněno: 14. února
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 25. září
  • Krajské ředitelství policie Jihočeského…
  • 22 160 – 33 300 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Boskovice
  • Gatema a. s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. září
  • Brno
  • ARTISYS, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Čestice, Strakonice
  • ALVA Strakonice, spol. s r.o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Tábor
  • Minerva Česká republika, a.s.
  • 27 000 – 45 000 Kč
  • Český Těšín
  • Prosystem spol. s r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
  • Valašské Meziříčí
  • WANET s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • DEZADATA spol. s r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Ostrava
  • Lemenio Group, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Boskovice
  • DCT Czech s.r.o.
  • 52 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • FASK, spol. s r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 30. září
  • Olomouc
  • DATAMIX Solutions s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Třinec
  • Pickering Interfaces s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Tábor
Zveřejněno: 6. října
  • Jablonec nad Nisou
  • TEDOM a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Brno
  • Elegant Digital s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Chrudim
  • SAPERTA s.r.o.
Zveřejněno: 11. srpna
  • Lanškroun
  • JCEE, s. r. o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Kosmonosy
  • DREAMland, spol. s r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 22. července
  • STARMON s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • Allium, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. září
  • Šakvice
  • ATRIMA spol. s r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Jablůnka
  • TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Zdětín, Prostějov
  • Bělecký Mlýn s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Ostrava
  • PORFIX Ostrava a.s.
  • od 92 Kč / hod
  • Třinec
  • Stavby COMPLET s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Velké Losiny
  • MR Gastro service s.r.o. v likvidaci
  • od 89 Kč / hod
  • Kladno
  • SIP Kladno, spol. s r. o.
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • MOBA Security s.r.o.
  • 13 000 – 140 000 Kč
  • Pygmalino, s.r.o.
Zveřejněno: 4. června

Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, ZLKL, s. r. o., Rubena, s.r.o., IMS - Drašnar s. r. o., Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, PC COMP s.r.o., SA Trade s.r.o., YOURWiFi s.r.o., ASCO-CZ s.r.o., GUBI computer systems s.r.o., Balsac papermill s.r.o., ECOM s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Překladatel / Překladatelka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Opravář / Opravářka, Projektový / projektová manažerka, Frézař / Frézařka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička

Letohrad, Choceň, Šumperk, Proseč, okres Chrudim, Loštice, Náchod, Česká Třebová, Brandýs nad Orlicí, Vysoké Mýto, Solnice, Zábřeh, Albrechtice nad Orlicí, Lukavice, okres Šumperk, České Meziříčí

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

AJ auto Bor home office HR kandidát možnost náplň práce Office podpora pojištění pozice práce programátor příspěvek růst řízení SOU společnost společnosti spolupráce stravování výroba zahraničí zkušenosti znalost životní pojištění anglické automat díl dovolené firmy jazyk kariérní kov možnost kariérního růstu náplň oblast oblasti obor penzijní PR profi program příspěvky součást technolog test výrobní zkušenost životní