ŘIDIČ sk. C+E – Olomouc, velmi dobré platové ohodnocení

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Olomouc
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 40.000 – 60.000 Kč
Kontakt Sylva Valentová, zobrazit tel. číslo

Pro českou logistickou společnost hledáme řidiče sk. C+E na přepravu zboží s denním návratem domů. Nástup listopad 2021!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Přepravy s denním návratem do Olomouce

POŽADUJEME:

  • Řidičský průkaz sk. C+E
  • Profesní průkaz
  • Ochota pracovat
  • Samostatnost

NABÍZÍME:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti
  • Dle časových možností a dohody mzda v čistém 30.000 – 45.000 Kč
  • 6× ročně finanční odměny
  • Vysoké diety
  • Výplata v termínu s možností zálohy na mzdu
  • Mobilní telefon s výhodným tarifem
  • Zajištěna právní ochrana
  • Pracovní oděv
  • S exekucemi a insolvencí umíme pomoct
  • Vlastní auto
  • Ochota pomoci při řešení Vašich problémů
  • Na čem se domluvíme, to platí!
  • Nástup v listopadu nebo prosinci 2021 nebo dříve dle domluvy!

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?