Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

Vedoucí nových projektů-automotive

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Vyšší odborné
Hrubá mzda 50.000 – 55.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost v oblasti automotive hledáme zkušeného odborníka na pozici:

VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ

Požadavky:

  • Min. střední odborné vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů podmínkou
  • Pokročilou znalost AJ
  • Uživatelskou znalost MC Office
  • ŘP skupiny B
  • Technické myšlení, zodpovědnost
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Nabídka:

  • Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Kvalitní zaškolení
  • 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity
  • Chutné závodní stravování
  • Osobnostní a odborný rozvoj
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Spousta zábavných firemních akcí během roku

Pracovní náplň:

  • Řídí se projektovým plánem a shromažďuje informace a dokumentaci k projektům
  • Sleduje technické a finanční aspekty projektu, časové termíny, identifikuje rizika projektu
  • Zastřešuje činnosti spojené s převodem nových projektů do výroby
  • Řeší technické a koncepční problémy vzniklé u zákazníka při zavádění nových výrobků
  • Vytváří akční plány, kontroluje a vyhodnocuje jejich průběžné plnění a prezentuje je vedení společnosti

  • Lomnice nad Popelkou
  • TM ELITEX s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. března
  • Přepeře, Semily
  • Rien Turnov, a.s.
  • Mnichovo Hradiště
  • Malyra s.r.o.
Zveřejněno: 8. března
  • Malešice, Praha
  • Křižovnická 6 s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 24. září
  • Jablonec nad Nisou
  • RIEGELEIN, k.s., v likvidaci
  • Chrást, Plzeň-město
  • ATMOS Chrást s. r. o.
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • Plzeň
  • MIKRON spol. s r.o.
Zveřejněno: 22. října

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

AJ auto benefit benefity Bor činnost den dění hledám hodnocení HR IT mezinárodní mobil Most nabídka náplň práce odpovědnost Office ohodnocení plán plat plnění požadavky práce pracovní rizika rozvoj SOU společnost společnosti stabilní stravování školení telefon vedení vedoucí vzdělání zaměstnanec zkušenosti znalost aspekt aspekty činnosti dokument dovolené finanční firemní informace kolektiv kvalitní mobilní myšlení náplň národní oblast oblasti odbor odborné odborný osobnost plány PR pracovní náplň problém projekt projektový přátelský rok schopnost střední technické termín uživatel výroby zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost