Hledáme lidem práci Manpower

Tiskař, tiskařka

Lokalita Kuřim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušené tiskaře, do klidného prostředí moderní společnosti i výroby!

Jsme úspěšný výrobce samolepících etiket. Vyrábíme například etikety na potraviny, nápoje, čistící přípravky apod. Naše firma stojí ve městě Kuřim, ale doprava z okolí je velmi dobrá, z Brna máme zajištěný mikrobus.

Popis pozice:

Popsaná náplň práce:

Po zaškolení budete samostatně obsluhovat flexotiskový stroj
Budete vyrábět grafické samolepící etikety pro koncové zákazníky (víno, destiláty, kosmetika, pečivo, mražené výrobky atd.)
Budete dohlížet na kvalitu a rychlost zpracování zakázky

Profil kandidáta:

Jaké máme požadavky?

Hledáme zkušené tiskaře, kteří tiskli na vícebarvových tiskových strojích (flexotisk, offset)
Důležitá je chuť do práce a pečlivost
Pracujeme na 3 směny, ale jen po 8 hodinách

Nabízíme:

Co na za tuto práci dostanete?

Nástupní mzdu 34.000,- (+ příplatky za noční směny)
Práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
5 týdnů dovolené
Po jednom roce smlouvu na dobou neurčitou
Stravenku za každý odpracovaný den v hodnotě 75 Kč
Možnost se stravovat v hezké jídelně, kde vám připraví obědy i večeře
Práci v moderním pracovní prostředí - příjemná teplota, bezpečí, pořádek
Zaškolení pod vedením zkušeného tiskaře
Firemní dopravu z Brna (na všechny směny a zpět)
Možnost věrnostních odměn (pracovník roku získává odměnu 10 000 Kč)
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
Nástup možný ihned.

  • Náchod
  • Integraf, s.r.o.
  • 19 600 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. března
  • Zlín
  • Z STUDIO, spol. s r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 7. dubna
  • Jihlava
  • VENADESIGN s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Ostrava
  • Radomil Dokoupil-DIMEX
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Buštěhrad
  • Martin Peroutka
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Ostrava
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Zlín
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Buštěhrad
Zveřejněno: 13. prosince
  • Nový Bydžov
  • Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. února
  • Šumperk
  • Reprotisk s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Kostice, Břeclav
  • MONT GROUP s.r.o.
  • 14 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. října
  • Zlín
  • AGENTURA OSMA a.s.
  • 21 000 – 25 500 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Zlín
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Olomouc
  • VLTAVA LABE MEDIA a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 30. září
Zveřejněno: 7. prosince
  • Šumperk
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Vikýřovice
  • Ing. Jaromír Janáček
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. září
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Vyškov
  • DNA custom sportswear s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Dolní Rychnov
  • König-Porzellan Sokolov spol. s r.o.
  • 17 500 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • 13 500 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Vršovice, Praha
  • SportFotbal s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Horní Moštěnice
  • Profi-tisk group s.r.o.
Zveřejněno: 4. ledna
  • Malešice, Praha
  • Křižovnická 6 s.r.o. v likvidaci
  • od 18 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • RIEGELEIN, k.s., v likvidaci
  • 17 000 – 23 000 Kč
  • Střítež, Třebíč
  • TEDOM a.s.
  • 17 000 – 19 000 Kč
  • Chrást, Plzeň-město
  • ATMOS Chrást s. r. o.
  • 17 000 – 21 000 Kč
  • Horní Počaply
  • DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.
  • 16 900 – 22 200 Kč
  • Horní Počernice, Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plzeň
  • MIKRON spol. s r.o.
Zveřejněno: 22. října
  • Plzeň
  • Xtek Europe, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Dobruška
  • PROGRESTECH-nástroje, s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Lipník nad Bečvou
  • PRO-CARBON, s.r.o.
  • 16 000 – 28 000 Kč
  • Brno
  • Andrea Řezáčová
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Ostrava
  • Liberty Ostrava a.s.
  • od 60 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov, Prostějov

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ den EU firma hledám IT kandidát Kuřim Most možnost náplň práce odpovědnost pečlivost plat pojištění pojištění odpovědnosti pojištění odpovědnosti zaměstnance pozice požadavky práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí příklad příplatky směny společnost společnosti stabilní školení teplota úvazek vedení bar bezpečí české doprava dovolené firemní kov náplň oprava pečivo pořádek PR profi příjemná rok stroj výroby zákazník