Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

INŽENÝR KVALITY - REKLAMACE S AJ (OD 30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Třebíč
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte technické vzdělání a hledáte práci v oblasti kvality? Baví vás řešit reklamace? Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Česká výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

INŽENÝR KVALITY – REKLAMACE (OD 30.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • administrativní zajištění reklamačního řízení
  • posuzování vad a jejich evidence
  • vedení všech reklamací v systému
  • vyhodnocování nákladů reklamačního řízení
  • zajištění oprav náhradních dílů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s reklamacemi
  • Znalost nástrojů kvality
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • Znalosti metrologie
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Dovolenou navíc
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • Karierní růst
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Třebíč