Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

PRODEJCE S ROZVOZEM - MOST (až 50 000 Kč + BONUSY)

Smluvní vztah jiný
Lokalita Most
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodník / Obchodnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako PRODEJCE S ROZVOZEM. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění.

Náplň práce:

* rozvoz a prodej mražených produktů ve zvoleném regionu
* proaktivní oslovování stávajících i nových zákazníků
* rozvoz letáků v rámci prodeje mražených a suchých produktů
* plánování tras ve spolupráci s nadřízeným
* týmové porady a reporting nadřízenému

Co od Vás očekáváme:

* praxi s přímým prodejem
* ŘP sk.B
* výpis z karty řidiče
* potravinářský průkaz
* trestní bezhúhonnost
* časovou flexibilitu (pracovní doba 10-18:30h)

Co Vám můžeme nabídnout:

* zaškolení formou mentoringu zkušenějších kolegů
* motivující mzdové ohodnocení s provizemi
* práci v zavedené společnosti a kvalitním sortimentem
* firemní oblečení
* diety
* zvýhodněné ceny na sortiment Family Market
* výhodné volání pro celou rodinu
* tankovací kartu za firemní ceny benzínu a nafty (v případě plnění nastavených cílů)
* práci formou HPP nebo na IČO

* Místo pracoviště: Most

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Most
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 9. dubna
  • Chomutov
  • Čipkor Czech Group s.r.o.
  • 32 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 11. dubna
  • Krupka
  • 29 000 – 30 200 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
  • Příbram
  • Euro SITEX s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 31. srpna
  • Strážnice
  • HT PROFIS, s.r.o.
  • 36 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Karlovy Vary
  • open recruitment s.r.o.
  • 36 000 – 41 000 Kč

Partners Financial Services, a.s., LKQ CZ s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, HYGOTREND, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., EVROPA realitní kancelář, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Fit and health s.r.o., Čipkor Czech Group s.r.o., Dominika Säcklová, ARAMARK, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PATOK a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Petr Brunclík, Česká spořitelna, a.s., Denwa s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Balení zásilek, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Montážník / Montážnice, Technik / technička výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Most, Celá ČR, Litvínov, Bílina, Jirkov, Chomutov, Staňkovice, okres Louny, Teplice, Louny, Žatec, okres Louny, Krupka, Kadaň

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

AJ bonus bonusy Bor den diety doba hlavní hodnocení IT mentoring místo Most nadřízený náplň práce nová nové oblečení ohodnocení plán plánování plnění práce pracoviště pracovní pracovní doba pracovní poměr reporting rozvoz SOU společnost společnosti školení cíl české firemní karty kov kvalitní mentor mzdové nadřízené náplň obchod oprávnění poměr potravinář PR prodej případ region report řidič součást stav trh tým zákazník