Nabídka práce "Kelč" aktuálně 49 volných míst.

 • Kateřinice, Vsetín
 • Milan Blažek
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 30. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, Enter-Prise Sorting, s.r.o., První novinová společnost a.s., Milan Blažek, Randstad HR Solutions s.r.o., LPS GUARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Talentwork s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., IDS Media CZ s.r.o., Andulka services s.r.o., FERATT fashion s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHENG BO s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., GADO, s.r.o., Jiří Geisler, CZECH FLEET, družstvo, SUNSKI spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., LogicVision s.r.o., BESKYDY SPORT s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Hranice, okres Přerov, Valašské Meziříčí, Kateřinice, okres Vsetín, Lipník nad Bečvou, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Rožnov pod Radhoštěm, Slušovice, Kopřivnice, Zlín, Otrokovice, Kroměříž, Kojetín, okres Přerov, Frýdlant nad Ostravicí, Olomouc, Sviadnov, Frýdek-Místek, Bílá, okres Frýdek-Místek

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Ali budoucnost co den do dopis Ema hledám IT Iva Ivo je k ke kol krom ku motivační dopis možnost na nabídka o ob od odpovědnost Oleg Oto pec po pod práce pracovní praxe pro s se SOU to u v ve vedení vo výsledky vz vzdělání z za ze znalost znalosti životopis astronom doba gastro gastronomie HR Hranice Jaroš měsíc nad plat pracovní doba pracovní nabídka společnost společnosti Tom Velké výhody výplata AJ asistent asistentka bez Bor činnost dle kurz kurzy loajalita Luže Most náplň práce Nika pečovatel pracovník Rita Sam samostatnost školení víkend zdravotní Ben mzdy ode operátor pracoviště prostředí příspěvek stabilní stravenky systém Zruč auto automobil Dan DPČ DPP e-mail flexibilní hodnocení Ina město mezi Meziříčí místo mobil nábor nemoc nová ohodnocení Ota před při přivýdělek světlí telefon Valašské Meziříčí Vsetín výdělek zaměstnání ČR EU absolvent absolventy brigáda Dino inzerát nabídka práce nové odpověď otázky pečlivost plán podle pomocí řízení směny týden vhodné administrativa bezpečnost dotazy kvalifikace Nikol odměny růst spolupráce dění docházka platy pracovní činnost pracovní činnosti přes příplatky sklad státní svátek stran svátek třídění uchazeč vhodná výplaty hodiny kariérní růst komunikace Mark marketing NDA nový prostřednictvím průzkum v týdnu administrativní CV data dopady interní Lea LinkedIn management obchodní osobní rozvoj Role rozvoj Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy zaměstnanců zkušenosti A3 Amy Jičín Lev partner pozice pracovní pozice sport Šenov boty cestovní náhrady důchod Eva Hrady náhrady vyšší Zlín akce bonus bonusy česká důchodce hlavní paušál security stravenkový paušál stráž vně aktuální během Brod cíle dodržování dohoda dohoda o provedení práce email Erna Ester fotograf náklady Otrokovice péče podmínky pojišťovna požadavky Uherské Hradiště Uherský Brod včetně Vít Vizovice vzdělávání chování nabídky Sami Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv pracovní prostředí zlaté hodina inzeráty kandidát místa postup pracovní místa příplatek Elen Eleni Nick restaurace event druh mzda plánování Android auta bankovní flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz smlouva manažer personální oddělení Praha zaměstnáváme dokumentace kromě Kroměříž poradenství výkon Frýdlant lahůdky nad Ostravicí pokladní kancelář kolem OZP pro zaměstnance vysoké Lom Olomouc kvality nadřízený pojištění reporting služební služební auto Tea Albert angličtina mimo tarif dolní povinnost povinnosti Přemysl seminář stravování ubytování zapůjčení zdarma český Hrubá kolegové Lech občerstvení pitný režim Plumlov Prostějov režim ukončení benefit benefity hrubá mzda ISO nepřetržitý ošetřování podpora zaměstnanec plnění Sadská agentura kvalita online rozhovor STK kamerový systém via výroba elektro
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kelči a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena