Brigáda: Hledáme VLASOVÉ MODELKY

lokalita: Brno zadavatel: ITALY STYLE LINEA, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme vlasové modelky na kadeřnický seminář INFIS 5. 11. 2016 – pro značku vlasové kosmetiky Framesi. Realizované účesy jsou zcela běžné, nejedná se o extravagantní střihy! Semináře jsou určené pro profesionální kadeřníky, kterým na modelkách prezentujeme nové účesové trendy pro podzim a zimu 2016/17. Jedná se tedy o nejnovější sérii účesů dle aktuální módy.

Od modelek požadujeme pouze přiměřenou kvalitu vlasů VŠECH DÉLEK A BAREV, kromě černé. Každé modelce se barví a stříhají vlasy, s účesem (volí kadeřník) je modelka vždy dopředu seznámena!!! Akce začíná castingem modelek 4.11. v 17 hod, vybrané modelky budou obarveny – cca do 21 hod, druhý den proběhne seminář v čase cca 8–13 hod.

Není se čeho bát – přijďte mezi nás a uvidíte, jak pracují top profíci! Je čas na změnu image – střih a obarvení vlasů profesionální barvou vysoké kvality máte samozřejmě zdarma, jako bonus obdržíte balíček profesionálních produktů na vlasy v hodnotě 1000 Kč.

Bližší informace Vám pošleme po registraci Vašeho emailu do několika dnů. Nepotřebujeme ani fotografii ani životopis (který je vyžadován automaticky u všech inzerátů tohoto portálu).

Těší se na Vás – kadeřnický tým Framesi

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

28. 10. 2016, 17:35

Lokalita

Brno

Obor

Ostatní

Odměna

Účes zdarma (střih+barva) + balíček kvalitní vlasové kosmetiky v hodnotě 1000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist