Brigáda: Hledáme VLASOVÉ MODELKY

lokalita: Slovensko zadavatel: ITALY STYLE LINEA, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme vlasové modelky na kadeřnické semináře vlasové kosmetiky Framesi. Realizované účesy jsou zcela běžné, nejedná se o extravagantní střihy! Semináře jsou určené pro profesionální kadeřníky, kterým na modelkách prezentujeme nové účesové trendy pro podzim a zimu 2016/17. Jedná se tedy o nejnovější sérii účesů dle aktuální módy.

Od modelek požadujeme pouze přiměřenou kvalitu vlasů VŠECH DÉLEK A BAREV, kromě černé. Každé modelce se barví a stříhají vlasy, s účesem (volí kadeřník) je modelka vždy dopředu seznámena!!! Seminář začíná hned ráno a trvá do odpoledne. Hledáme i pár mužů. Věk min. 16 let.

Není se čeho bát – přijďte mezi nás a uvidíte, jak pracují top profíci! Je čas na změnu image – střih a obarvení vlasů profesionální barvou vysoké kvality máte samozřejmě zdarma, jako bonus obdržíte balíček profesionálních produktů na vlasy v hodnotě 1000 Kč.

Uveďte prosím, v jakém termínu a městě se jako modelka/model chcete zúčastnit:

14. 11. 2016 Košice
15. 11. 2016 Lučenec

Bližší informace Vám pošleme po registraci Vašeho emailu do několika dnů. Nepotřebujeme ani fotografii ani životopis (který je vyžadován automaticky u všech inzerátů tohoto portálu).

Těší se na Vás – kadeřnický tým Framesi

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

17. 10. 2016, 17:03

Lokalita

Slovensko

Obor

Ostatní

Odměna

1 Kč / hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist