Hledáme lidem práci Manpower

.NET/Typescript/Javascript Developer

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do týmu, který se zabývá vývojem webových aplikací, hledáme vývojáře se zájmem o moderní principy a technologie.

Popis pozice:

vývoj webových aplikací

Profil kandidáta:

Backend našich projektů je C# .NET s použitím Command Query Responsibility Segregation principu, změnových eventů a objektové databáze BTDB (open source). Frontend je single page aplikace využívající Virtual DOM (open source knihovna Bobril, inspirováno Reactem). GUI skládáme z komponent kompletně psaných v Typescriptu. Píšeme přehledný a testovatelný kód.

Na specifikaci chování máme podklady od User Experience oddělení, přesto u nás pozice vývojáře neznamená pouhého kodéra. Hledáme lidi, které baví přemýšlet o tom, jaký problém řeší a pro koho je funkcionalita určena. Naše práce vyžaduje schopnost stanovit priority a zajistit vyřešení problému tak aby byl zákazník spokojený.

Máme kolegy v zahraničí a je pro to důležitá znalost AJ minimálně na úrovni technické specifikace. Jazykové dovednosti je možné rozvíjet v rámci firemních benefitů.

Nabízíme:

  • 5. týdnů dovolené
  • placené přesčasy a hodiny na cestě
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění (2 500 Kč/měsíčně)
  • příspěvek na výuku AJ
  • cafeterie - kultura, sport, zdraví (8 000 Kč/rok)
  • home office 1 den v týdnu
  • volná pracovní doba s fixními úseky (9:30-11, 14-16)
  • školení, konference, workshopy
  • firemní akce
  • stravenky (70 Kč)
  • nápoje na pracovišti (vody, káva, čaj) a ovoce
  • bonusová dovolená (5, 10, 15 let → 2, 4, 6 týdnů navíc v daném roce)
  • dar ke svatbě
  • dárek k narození miminka
  • očkování proti chřipce
  • oční prohlídka

  • Ostrava
  • Team Assistant
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Brno
  • Janderová Kateřina
Zveřejněno: 22. května
  • Ostrava
Zveřejněno: 17. července
  • Praha
  • Kolmanová Monika
  • 100 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Olomouc
  • Vaidová Magda
Zveřejněno: 15. prosince
  • Slaný
  • Obsluha stroje
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. března

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

AJ akce benefit bonus dárek data den developer doba dovolená event hledám hodiny home office HR chování IT kandidát kultura náplň práce narození Office pec penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba prohlídka přesčas přesčasy připojištění příspěvek SOU specifika sport stravenky školení technologie v týdnu v zahraničí zahraničí zdraví znalost životní pojištění aplikace cafeterie dané dar databáze dovednost dovolené firemní Java jazyk kov na pracovišti náplň navíc oddělení PC penzijní placené PR priority problém profi projekt rok řešení schopnost spokojen technické technolog test tým vývojář zákazník životní