Hledáme lidem práci Manpower

Senior IT System Administrator

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás IT natolik, že můžete říct: Moje práce je mým koníčkem? V tom případě pokračujte ve čtení!

Náš klient je progresivní dceřiná společnost celosvětově uznávaného koncernu se sídlem v Německu, která každým rokem roste v počtu svých spokojených zákazníků a zaměstnanců, hledá novou posilu do svého IT týmu!

Hledají zkušeného šikovného kolegu/kolegyni, s prokazatelnou praxí a znalostmi v oboru IT, s patřičným zapálením pro věc a smyslem pro detail.

Na českém trhu, už více jak 25 let, dodává produkty té nejvyšší kvality. Jedná se hlavně o servisní chemii, spojovací materiál, nářadí pro profesionály z oblasti strojírenství, stavebnictví, automobilového i dřevozpracujícího průmyslu.

Přidejte se k 550 spokojených zaměstnanců a staňte se součástí společnosti, která si zakládá na výborných výsledcích i na mezilidských vztazích.

Popis pozice:

  • Správa kybernetické bezpečnosti - Firewall, Antispam, VPN...
  • Instalace a správa síťové infrastruktury, HW, serverů a aplikací
  • Detailní správa OS Linux, webových serverů a hostovaných aplikací
  • Zpracování dat pro podporu jednotlivých oddělení a uživatelů
  • Správa počítačové sítě LAN a WAN, správa ICT infrastruktury
  • Správa datového/HW centra - Řízení přístupových práv

Profil kandidáta:

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Praktickou a pokročilou schopnost správy počítačových sítí (komunikační protokoly, routování, firewalling, switching, VPN/OpenVPN, DHCP, DNS, apod.)
  • Výbornou znalost administrace serverů s Linux (Debian)
  • Výbornou znalost Relační DB (PostgreSQL, MySQL, nebo podobné), skriptování
  • Znalost PHP programování
  • Obecnou schopnost administrace serverových OS MS Windows
  • Praktickou znalost virtualizačních technologií VMware (vSphere, vCenter)
  • Potřebujeme od Vás elán, nadšení a potřebu posouvat sebe i věci kupředu
  • Bez anglického jazyka na pokročilé úrovni to bohužel nepůjde – budete komunikovat v písemné i mluvené formě
  • Samostatnost, schopnost zorganizovat si práci, systematičnost a dobré komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B, občas je potřeba vyjet na regionální pobočky

Nabízíme:

  • Skvělé zázemí – u nás se budeš moci opravdu věnovat své práci
  • Dobrý tým a úzkou spolupráci – zakládáme si na přímé a otevřené komunikaci
  • Služební notebook a iPhone
  • Mzda a odměny, které nejsou k zahození
  • Standardem je 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • V případě zájmu - Multisport karta
  • Káva zdarma je u nás samozřejmostí
  • A další...

  • Mladá Boleslav
  • BenThor automation s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
  • ATI - System s. r. o.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 13. března
  • 26 000 – 35 000 Kč
  • od 40 000 Kč
  • DEVINN s.r.o.
  • 30 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Kosmonosy
  • ESPERANTO s.r.o.
  • Lysá nad Labem
  • G´s Group Holdings CZ s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. února
  • Přepeře, Semily
  • Sklostroj Turnov CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Čelákovice
  • TOS - MET slévárna a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Vršovice, Praha
  • Farting plus s.r.o. v likvidaci
  • 14 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ auto automobil bezpečnost Bor HW IT kandidát kvality Luže mobil Most mzda náplň práce NDA odměny OZP pobočky pojištění pozice práce práva praxe protokol příspěvek samostatnost služební SOU společnost společnosti sport správa stavebnictví stravování system v Německu vyšší zaměstnanců zdarma znalost životní pojištění anglické centra české dar dovednost dovolené instalace jazyk karta komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov lidský list materiál na pracovišti náplň oblast oblasti obor oddělení penzijní počítač PR profi program průmysl případ přístup region rok servis schopnost součást spokojen správy standard stav stroj strojírenství technolog trh tým uživatel zákazník životní