Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Savářeč I Na Žl Až 300,-/Hod. Ubytování Zajištěno Zdarma

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V OSTRAVĚ

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce svářeče při výrobě kolejových vozidel .

POŽADUJEME:

  • PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
  • ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
  • PRŮKAZ SVÁŘEČE MIN. ZK 135

NABÍÍME:

  • SPOLUPRÁCI NA HPP
  • SPOLUPRÁCI NA ŽL
  • TÝDENNÍ ZÁLOHY
  • JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ
  • ROZŠÍŘENÍ KVALIFIKACE SVÁŘEČE
  • NÁSTUP IHNED

PLAT:
AŽ 220,–/hod. DLE PRACOVNÍHO ZAŘAZENÍ
AŽ 300-/ hod. při spolupráci na ŽL.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Hodonín
  • TESPRA Hodonín, s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Vodňany
  • Ing. Pavel Šťástka
  • od 22 400 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Nymburk
  • KS KUTÍLEK s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Rychvald, Martinov, Ostrava

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ Bor ČR den email EU kandidát kvalifikace náplň práce plat podnik práce ubytování zdarma životopis dar dokument náplň obor PR případ rok