Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Savářeč I Na Žl Až 320,-/Hod. Ubytování Zajištěno Zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V OSTRAVĚ

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce svářeče při výrobě kolejových vozidel .

POŽADUJEME:

  • PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
  • ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
  • schopnost práce dle výkresů a technologických postupů
  • průkaz svářeče min. ZK 135 1. – ostatní certifikáty Vám pomůžeme zajistit.

NABÍZÍME

  • SMLOUVU NA HPP
  • MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
  • MOŽNOST ZÁLOH
  • MOŽNOST PŘESČASŮ

PLAT:
AŽ 250/hod. DLE PRACOVNÍHO ZAŘAZENÍ
AŽ 320,–/ hod. při spolupráci na ŽL.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března

Autocentrum Ostrava s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., TEPLOTECHNA Ostrava a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., Markmont, s.r.o., M + D MARKET s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, TechnologyPipe Services s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., M - SILNICE a.s., THERM, spol. s r. o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Zedník / Zednice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ Bor ČR email EU IT kandidát náplň práce plat podnik postup práce ubytování zdarma životopis certifikát dar dokument náplň obor Ostatní PR případ rok schopnost technolog