Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář - práce v terénu - Brno a okolí

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Společnost zabývající se výstavbou veřejného osvětlení a telekomunikačních sítí hledá Elektrikáře.
Baví vás práce v terénu? Máte po škole a hledáte práci, kde získáte praxi a spoustu nových zkušeností? Pojďte k nám!

Popis pozice:

Co budete dělat?

- výstavba a údržba veřejného osvětlení po Brně a blízkém okolí (ráno se zaměstnanci sejdou na firmě, autem jsou převezeni na místo pracoviště a na konci dne odvezeni zpět na firmu)

- výstavba a přeložky inženýrských sítí

- slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace

- pracovní doba: 6:00 - 16:00

Profil kandidáta:

Co požadujeme?

- vyučení v oboru

- elektrovyhláška č. 50/1978 Sb. v platném znění, min. § 6

- samostatnost, zručnost a odpovědnost

Nabízíme:

Co vám nabízíme?

- mzda v rozmezí 25 000 Kč - 45 000 Kč (fixní částka 130 Kč/hodinu + variabilní složka mzdy)

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na stravování

- možnost přesčasů

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Skanska a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Slavkov u Brna
  • Dagmar Palinková
Zveřejněno: 26. září

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., ESOX, spol. s r.o., Jiří Geisler, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., RANOB s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TASY s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., UNIPROX, spol. s r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., IFE-CR,a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Trainee program – první práce pro absolventy

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

AJ Bor Brno doba elektrikář elektro inženýr kandidát místo Most možnost mzda mzdy náplň práce odpovědnost penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracoviště pracovní pracovní doba přesčas připojištění příspěvek samostatnost SOU společnost STK stravování vyučení v oboru Zruč dovolené instalace komunikační náplň obor penzijní PR profi stav údržba vyučení zaměstnanci zkušenost