Elektronik - Elektrotechnik Mzda Až 56 Tisíc.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 56.000 Kč

JOBSTART s.r.o.

Pro našeho významného klienta z oblasti automotive, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

ELEKTRONIK - ELEKTROTECHNIK AŽ 56 000.

Náplň práce:

  • Provádění oprav, úprav a změn strojů - PLC Siemens
  • Pravidelné prohlídky strojů a zařízení
  • Úpravy programu strojů vedoucí k zefektivnění výroby
  • Aktivní podpora TPM implementace
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Spolupráce s externími servisními techniky
  • Analýza poruch strojů

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání v oboru elektro, vyhláška č.50/78 Sb. §6
  • Zkušenosti s programováním robotů výhodou
  • Zkušenosti s vyfukováním / vstřikováním plastů výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost práce na PC
  • Aktivní přístup k řešení problémů a ochota učit se novým věcem
  • Ochota pracovat na 3 směny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační systém odměňování – v závislosti na zkušenostech kandidáta
  • Měsíční výkonové prémie (až 3.000,- Kč) a další bonusy
  • Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % - 6 % hrubé mzdy, tzn. v průměru 1.000 - 3.000,- Kč v závislosti na výši mzdy
  • 13. mzda (ve výši jedné měsíční mzdy, není vázáno na plnění cílů), 14. mzda (vyplacena v závislosti na výkonnosti závodu)
  • Příspěvek na závodní stravování (dotované obědy, kantýna v areálu závodu) – cena za oběd 25,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za zlepšovací návrhy – až 25.000,- Kč
  • Možnost využití firemní autobusové dopravy
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta – až 50.000,- Kč
  • Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)
  • Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity
  • Sportovní programy
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Mladá Boleslav
  • DISPONERO s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
včerejší
  • MIMA-MB s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
  • Přepeře, Semily
  • Sklostroj Turnov CZ, s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Turnov
  • KERI a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Kněžmost
  • Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
  • 35 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 15. května
  • Veleslavín, Praha
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • Temelín
  • BIS Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. března
  • Písek
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • 20 200 – 24 200 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Karlín, Praha
  • Mankato Prague Operations, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. března

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

akce analýza auto benefit benefity bonus bonusy Bor BOZP den dění dokumentace důchod elektro elektrotechnik hledám HR IT kandidát mezinárodní mobil možnost mzda mzdy náplň práce narození NDA nová nové odměňování odměny OZP pec penzijní připojištění plán plánování plnění podpora pojištění práce pracovní připojištění příspěvek rozvoj růst řízení směny společnost společnosti spolupráce sport stravování svatba technik Týn uchazeč vedení vedoucí vhodné výkon vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost areál cíl dar dítě dokument dovolené externí finanční firemní kariérní kov měsíční motivační motivační program náplň národní oblast oblasti obor odměna opravy osobní PC penzijní PR prémie problém program programy prohlídky přístup robot řešení řešení problémů servis speciální standard stroj systém technické techniky událost výkonnost výroby závod zkušenost