NOVINKA! Skladník/picker s hračkami v Praze- s ubytováním!

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brno
Firma CentralWork s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 28.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do skladu s hračkami v Praze hledáme šikovné a zodpovědné zaměstnance. Práce je vhodná pro ženy, muže i páry.

Náplň práce:

  • práce ve 3 směnném provozu (8 hod. směny)
  • balení, štítkování a vychystávání zboží
  • práce se skenerem
  • manipulace s paletovým vozíkem

Požadujeme:

  • předchozí praxe výhodou (není podmínkou)
  • manuální zručnost
  • časová flexibilita
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • DOCHÁZKOVÝ a VÝKONNOSTNÍ bonus
  • možnost práce přesčas
  • týdenní poskytování záloh ve výši 1 000 Kč
  • zabezpečené ubytování za 74 Kč/noc
  • nákup ve firemním shopu do 9500 Kč
  • dotované stravování v kantýně, obědy za 45 Kč
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • možnost kariérního růstu

Doporučte známého a získejte odměnu ve výši 2 000 Kč.