Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Strojní zámečník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Opava   Zobrazit na mapě
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Svářeč / Svářečka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Nabízíme práci pro zkušené zámečníky i ucelené partie při svařování ocelových konstrukcí.

Pracuje se ve výrobních halách.
Stabilní a dlouhodobá práce!

Náplň práce:

  • Skládaní a stehování pre svářeče podle výkresové dokumentace
  • Rýsování dílců pro opracování
  • Ručně pálení, rovnání dílců plamenem

Požadavky:

  • Pracovitost a samostatnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Předcházející praxe výhodou
  • ZK 311-2 1.1, ZK 135 1.1
  • Vyučen technickém v oboru výhodou
  • Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
  • Ochota pracovat ve 2 směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Ubytování zajištěno
  • Výhodné platové ohodnocení
  • až 220Kč/h v čistém HPP
  • V případě zájmu turnusové práce.
  • Přesčasy po dohodě.
  • Možnost finanční výpomoci.
  • Dlouhodobá práce.

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 2. května
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. dubna

Automechanik až 50 000 Kč

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Ostrava
  • JOB FACTORY s.r.o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
  • Chodov, Sokolov
  • CHODOS CHODOV s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Chotyně
  • Strojírny ATIP, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • Sokolov
  • CZECH INDUSTRY GROUP a.s.
  • od 110 Kč / hod
Zveřejněno: 9. února
  • Přerov
  • PROGRESS OK a.s.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Líně
  • LOKOZÁSOBÁRNA s.r.o.
  • od 160 Kč / hod
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • VV Metal s.r.o.
  • 130 – 140 Kč / hod
Zveřejněno: 26. října
  • Přerov
  • PSP Machinery s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Roudnice nad Labem
  • MEVA a.s.
  • 90 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 2. června
  • Kroměříž
  • MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Zveřejněno: 16. května
  • Rajhrad
  • Bode-Panzer s.r.o.
  • 17 893 – 32 019 Kč
Zveřejněno: 10. srpna
  • Plzeň
  • ŠKODA JS a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • Brno
  • AŽD Praha s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Nové Město pod Smrkem
  • VALOR kovoprovoz, spol. s r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Vlkoš, Hodonín
  • METALLBAU CZ, s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Slatiňany
  • N.O.P.O.Z.M. s.r.o.
  • 19 500 – 21 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. ledna
  • Vysoké Mýto
  • Iveco Czech Republic, a. s.
  • od 115 Kč / hod
Zveřejněno: 13. července
  • Žďár nad Sázavou
  • ADLER KOVO s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Týn nad Vltavou
  • JIHOMETAL s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vojkovice, Brno-venkov
  • SW-MOTECH s.r.o.
  • 21 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Brno
  • UXA spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
  • Boskovice
  • Zemědělská technika BOSKO a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 7. září

Advantage Consulting, s.r.o., Applus Czech Republic s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Comac jobs s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARAKO spol. s r.o., GrapeNet s.r.o., Trenkwalder a.s., Markmont, s.r.o., FERRAM, a.s., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Skanska a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Konstruktér / Konstruktérka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Operátor / operátorka chemické výroby, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Opava, Celá ČR, Bolatice, Dolní Benešov, Bílovec, Krnov, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Moravská Ostrava, Ostrava, Ostrava

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ Bor dokumentace hodnocení IT Most možnost náplň práce ohodnocení plat požadavky práce praxe přesčas přesčasy samostatnost stabilní svařování ubytování zámečník zdravotní zdravotní stav díl dokument finanční nabízíme práci náplň obor platové ohodnocení pomoc PR případ stav stroj technické výrobní