Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Obsluha CNC strojů, mzda až 35.000Kč - nástup do kmene ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Těžba, hutnictví a slévárenství, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Obsluha strojů, Obsluha strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Hledáme pracovníky na obsluhu CNC strojů ve společnosti, která se zabývá malosériovou i velkosériovou výrobou dílů do automobilového průmyslu.

Náplň práce:

  • Obsluhování CNC stroje a dohlížení na proces výroby
  • Vizuální kontrola vyrobených dílů a měření různými přístroji
  • Práce s technickou dokumentací
  • Udržovat svěřený stroj a své pracoviště v pořádku a čistotě

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe s obsluhou víceúčelových strojů či automatů, nebo vyučení či orientace ve strojním oboru
  • Uvítáme předešlou praxi s měřením a čtením technické dokumentace
  • Schopnost a ochota učit se
  • Být technicky šikovný
  • možnost nástupu ihned nebo co nejdříve

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v kmenu stabilní společnosti
  • Mzda 28. 000 – 35.000 /měsíc
  • Stravenky, Závodní stravování
  • Poukázky Multiticket
  • 2 Sick days za rok
  • Praní firemního oblečení

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ústí nad Labem
  • UL*KRAS stavební společnost s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 21. dubna

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Manuvia, a. s., organizační složka, Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FRIGERA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., Novitim s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Montážník / montážnice, Technik / technička bezpečnostních služeb, Technik / technička BOZP, Designér / Designérka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

auto automobil Bor dokumentace hledám IT měření měsíc mobil možnost mzda náplň práce oblečení práce pracoviště pracovní pracovník praxe sick day společnost společnosti stabilní stravenky stravování automat díl dokument firemní kontrola kov náplň obor obsluha PR proces průmysl rok schopnost stroj technické vizuál vizuální výroby vyučení závod