Hledáme lidem práci Manpower

SVÁŘEČ - robotizované pracoviště

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme kandidáta na pozici svářeče, jedná se o obsluhu robotizovaného pracoviště. Pokud právě zvažujete změnu a máte na obdobné pozici zkušenost, pojďte to zkusit právě s námi! :)

Popis pozice:

  • Broušení a příprava svarových ploch pro následné sestavení dle dokumentace
  • Stehování dle předpisů a technologického postupu
  • Nastavení svařovacích poloh a svařovaných hran pomoci přednastavených funkcí
  • Programování
  • Vizuální kontrola svarových spojů dle hodnotící normy – na základě výsledku případná úprava parametrů pro svařování
  • Výměna/zakládání dílců do přípravku v pracovišti
  • 2-směnný provoz

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Svářečské oprávnění EN 9606-1 135 P BW FM3 S s12,0 PF ss nb
  • Zkušenost s robotickým pracovištěm
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Program Benefit plus
  • Motivační odměňování
  • Firemní akce pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky
  • Zázemí stabilní a seriózní společnosti

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nám o sobě dát vědět zasláním životopisu, co nejdříve se vám ozveme. :)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna
  • Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
včerejší
  • Fulnek
  • JPF Czech s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 13. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Břeclav
  • Arens Oberflächenfullservice s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Hustopeče
  • 1. jihomoravská stavební s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží

ARAKO spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., JPF Czech s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Krnov, Bílov, okres Nový Jičín, Fulnek, Studénka, Ostrava

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

akce benefit dárky den dokumentace hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa nabídka normy odměňování penzijní připojištění pojištění postup pozice pracoviště pracovní pracovní místa pro zaměstnance připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování svařování týden týden dovolené navíc uchazeč úprava vyšší vzdělání zaslání znalost životopis díl dokument dovolené firemní kontrola motivační navíc oprávnění penzijní pomoc PR profi program předpis případ příprava příslušník přístup robot stav technické technolog vizuál vizuální volná pracovní místa výměna závod zkušenost