Tiskař na ofsetovém stroji

Lokalita Blansko
Firma NOVATISK, akciová společnost
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Tiskař / Tiskařka
Hrubá mzda 25.000 – 60.000 Kč

Jsme polygrafická firma zabývající se tiskem a knihařským zpracováním. Do našeho týmu tiskařů hledáme kolegu na pozici TISKAŘ NA OFSETOVÉM STROJI.

Náplň práce

  • budete obsluhovat ofsetový tiskový stroj
  • součástí vaší práce bude také průběžná kontrola kvality tiskové produkce

Očekáváme

  • technické vzdělání (výuční list, polygrafický obor výhodou)
  • samostatnost a aktivní přístup k práci
  • ochotu pracovat ve třísměnném režimu
  • praxi v oblasti tisku

Nabízíme

  • práci v zavedené společnosti v čistém pracovním prostředí
  • perspektivní dlouhodobé zaměstnání na plný pracovní úvazek
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení dle osobního výkonu (25 000 – 60 000)
  • firemní stravování za dotovanou cenu
  • komplexní zaučení na naše produkty
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud máš zájem se k nám podívat do provozu nebo se chceš dozvědět více informací, kontaktuj nás na tel: zobrazit tel. číslo , v případě vážného zájmu o pozici můžeš ihned poslat životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Boskovice
  • Hays Czech Republic, s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Svitávka
  • M D Let s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 15. února
  • Třinec
  • 1. Třinecká sportovní, s.r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Jablůnka
  • TOOL TECH CZ, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Jihlava
  • Vysoká škola polytechnická Jihlava
  • od 24 000 Kč
  • Lipník nad Bečvou
  • PROINGSTA s.r.o.
  • 22 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Bakov nad Jizerou
  • Město Bakov nad Jizerou
  • 26 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. září

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, EK-INDUSTRY, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., TRIDO, s.r.o., BLANESTA, s.r.o., LIKOV s.r.o., Proventia Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., TextilEco a.s., M D Let s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., AC Jobs, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., JOBSTART s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Trenkwalder a.s., Advateq s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IFE-CR,a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Obchodní manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Technik / technička bezpečnostních služeb, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Adamov, okres Blansko, Blansko, Kuřim, Boskovice, Svitávka, Letovice, Starý Lískovec, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Modřice

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Trainee program – první práce pro absolventy

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ Bor den email firma hledám hodnocení IT kvality Most náplň práce ohodnocení práce pracovní pracovní úvazek prostředí režim samostatnost SOU společnost společnosti stravování úvazek výkon vzdělání zaměstnání životopis dohody finanční firemní kontakt kontrola kov list náplň oblast oblasti obor osobní PR případ přístup součást stroj technické tým zájem