Pomocné práce v textil. dílně

Lokalita Strunkovice nad Blanicí
Firma ELKOTEX, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě
Hrubá mzda 16.200 – 25.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Kontakt: Novotná Zdeňka, tel.č. zobrazit tel. číslo , Volat: Pondělí - Pátek, 8:00 hod. - 14:00 hod.

  • Veselí nad Lužnicí
  • Teufelberger spol. s r.o.
  • 31 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. března
  • Semily
  • Renáta Kryštofová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu

Šmídl s.r.o., Rovyna, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., AGROZET České Budějovice, a.s., HŠBETON s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LAUTARO logistics s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., MK správní společnost s.r.o., LCB s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., Teufelberger spol. s r.o., DUKRA D.B. s.r.o., Trenkwalder a.s., ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o., KŮTA SERVIS s.r.o., A. P. Transport s.r.o., GOLD MART s.r.o., Masná výroba a uzenářství Bohunice s.r.o., Work & World s.r.o., MORFI s.r.o., DOBRÉ PNEU s.r.o., ANGIKOL s.r.o., Šindelář Group s.r.o., RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o., JAN NEUŽIL s.r.o., ARIAN Döner produktion s.r.o., ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN, Papusprint spol. s r.o., Stavební firma HUKO s.r.o., VAFO Production s.r.o., VKB stavby s.r.o., AZ Delta a.s., MRAZÍRNY SCHMIDT s.r.o., Jiří Král, Zemědělské obchodní družstvo Němětice, Zemědělské družstvo Kestřany, HERLIN spol. s r.o., JOSTRA cz spol. s r.o., KOROSTENSKI ASSISTANCE s.r.o., IT Profi s.r.o., Jihosepar a.s., DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o., VAKAST Cargo, s.r.o., EGIDA BRUSY s.r.o., STRAKONSPED s.r.o., STRAKON CZ s.r.o., DZORD s.r.o., HRDLIČKA OILS s.r.o., Autoškola PELLA s.r.o., VER STYLE s.r.o., CIVA TRANS s.r.o., ACE SPORT s.r.o., GOODIE s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Zemský hřebčinec Písek s.p.o., RÁJ SÝRŮ, s.r.o., ARRIVA vlaky s.r.o., Ing. Marie Junková, AUTO CAIS s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička obchodu, Office manager, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Fakturant / Fakturantka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

Celá ČR, Brloh, okres Český Krumlov, Strakonice, Volary, Písek, Hrdějovice, Homole, Litvínovice, České Budějovice, Včelná, Český Krumlov, Opařany, Veselí nad Lužnicí, Lomnice nad Lužnicí, Malšice, Hracholusky, okres Prachatice, Těšovice, okres Prachatice, Lipovice, Bohunice, Prachatice, Netolice, Vodňany, Lhenice, Malovice, Chroboly, Číčenice, Buk, okres Prachatice, Čkyně, Sedlec, okres České Budějovice, Němětice, Nihošovice, Kestřany, Štěkeň, Vimperk, Pištín, Přešťovice, Dobev, Rovná, okres Strakonice, Zdíkov, Drhovle

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.