Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Pokladní - Prodavač/ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Písek   Zobrazit na mapě
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 13.000 – 14.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 27. 10. 2015

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Co od Vás očekáváme:

Jako prodavač/pokladní jste srdcem naší prodejny. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste motorem, díky kterému funguje tak, jak má. Měla by Vás bavit práce a denní kontakt s lidmi a kromě toho bystě měli mít i týmového ducha.
Váš profil:

  • ukončené středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání
  • příjemné a vstřícné vystupování
  • zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou
  • ochota k fyzické práci
  • schopnost týmové spolupráce
  • flexibilita, práce na směny

Vaše úkoly a pracovní náplň:
K Vašim úkolům bude patřit vybalování a doplňování zboží na prodejně, stejně jako úklid a skartace prázdných kartonů. Budete kontrolovat data spotřeby zboží, abychom zákazníkům zaručili čerstvost zboží, které si u nás koupí.
Naučíte se ovládat pec a rozpékáním pečiva vždy provoníte celou prodejnu. Zároveň se budete starat o to, aby prodejna byla po celou dobu čistá a upravená.
Při markování zboží na pokladně budete právě Vy tváří Lidlu pro naše zákazníky, a proto se naučíte naše interní zásady vstřícnosti.
Detaily:

  • od počátku zajímavé mzdové ohodnocení (zaplacena každá odpracovaná minuta)
  • propracovaný systém zaučení
  • příjemná pracovní atmosféra v motivovaném týmu
  • jisté zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
  • možnost částečného úvazku (od DPP, DPČ, úvazek již od 20 hod/týden)
  • 2 dny v týdnu volné
  • elektronická evidence docházky
  • možnost kariérního růstu

Zaměstnanecké výhody: balíček firemních benefitů
Pracovní doba: 2 směny – plný nebo zkrácený úvazek
Kontakt: osobně na adrese Nádražní 2558, Písek nebo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 3. května
  • Bechyně
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 300 – 23 100 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Parkoviště
Zveřejněno: 1. května
  • Písek
  • Jednota, spotřební družstvo v Milevsku,…
  • od 12 100 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Most
  • SEVEROČESKÉ OBCHODNÍ SDRUŽENÍ s.r.o.
  • 6 500 – 10 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. října
  • Děčín
  • Železářství ABRAHAM s.r.o.
  • od 72 Kč / hod
Zveřejněno: 9. března
  • Kobylisy, Praha
  • Levné potraviny s.r.o.
  • 16 400 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Vršovice, Praha
Zveřejněno: 18. února
  • Horšovský Týn
  • Penny Market s.r.o.
  • od 17 500 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Šumperk
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • od 8 295 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Šumperk
  • od 10 050 Kč
  • Rapotín
Zveřejněno: 8. července
  • Suchdol nad Lužnicí
  • JEDNOTA, spotřební družstvo České…
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Tábor
  • Jednota, obchodní družstvo Tábor
  • od 14 500 Kč
Zveřejněno: 7. října
  • Šumperk
  • od 10 060 Kč
Zveřejněno: 9. září
  • Zábřeh
  • od 11 080 Kč
  • Svitavy
  • BLAUKOM CZ s.r.o.
  • od 11 500 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Praha
  • MAKO-daně s.r.o.
  • od 10 200 Kč
  • Hradec Králové
  • Pavlína Brožová
  • od 1 200 Kč / den
  • Solnice
  • VCES a.s.
  • 18 000 – 23 000 Kč

EVROPA realitní kancelář, ARAMARK, s.r.o., HC solutions s.r.o., ACETEX s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Česká spořitelna, a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Partners Financial Services, a.s., AULO MJCZ s.r.o., Česká pošta, s.p., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O2 Czech Republic a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Delirest services s.r.o., R.S.P. s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Nákupčí, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Písek, Protivín, Strakonice, Temelín, Týn nad Vltavou, Blatná, Bechyně, Opařany

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

AJ benefit data den doba DPČ DPP elektro e-mail evidence hodnocení interní IT možnost náplň práce ohodnocení OZP pec Písek pokladní práce pracovní pracovní doba růst směny společnost společnosti spolupráce týden úvazek v týdnu výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnání zkrácený úvazek atmosféra čistá dny firemní kariérní karta kontakt kov možnost kariérního růstu mzdové náplň obchod PR pracovní náplň prodej profi příjemná příjemné schopnost systém tým úkol úkoly vyučení zákazník zaměstnanecké zkušenost