Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Geodet - Kartograf

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Stavebnictví a realitní služby, Technické obory

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt:
V případě zájmu se prosím přihlaste přes naše webové stránky

Druh PPV:

  • Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou )

Pracoviště:

  • Olomouc

Možný nástup:

  • 07/2021

Požadované vzdělání:

  • SS/VŠ v oboru geoinformatika, geodézie, kartografie, geomatika

Požadovaná praxe:

  • vhodné pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:

  • uživatelská znalost práce v grafickém programu Microstation
  • uživatelská znalost některého ze specializovaných programů pro požřizování a zpracování prostorových dat

Požadovaný profil:

  • pečlivost
  • spolehlivost
  • aktivní přístup
  • ochota učit se novým věcem

Pracovní náplň:

  • zpracování prostorových dat o železnici
  • řešení úkolů spojených s pořizování a zpracováním dat novými metodami pro jejich sběr a zpracování v oblasti – fotogrammetrie, 3 D skenování

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Velká Bystřice
  • MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
  • 28 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • Zuzana Jechová
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Pardubice
  • Manpower
Zveřejněno: 26. září
  • Tuchoměřice
  • Manpower
Zveřejněno: 24. září
  • Prostějov
  • Dominika Rozsívalová
Zveřejněno: 22. října
  • Karviná
  • Lenka Sýkorová
  • 25 000 – 30 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., Skanska a.s., JPF Czech s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., STAEG, spol. s r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., smart healthcare solutions, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Bergasto a.s., ManpowerGroup s.r.o., Ekodoma s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Möbelix, ALFA VRTY s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Bubeník 1913 s.r.o., Arcibiskupství olomoucké, Vitacall s.r.o., Proveon, a.s., SMS finance, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Escon projekt s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, CERCLING CORP s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELEKTRO-FLEXI s.r.o., Olomoucký kraj, GHC regio s.r.o., TESCO SW a.s., Smart stavby s.r.o., Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, APION s.r.o., SQZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace, Jan Pospíšil, Elite real service s.r.o., Bolona a.s., TOS Olomouc, s.r.o., Stavební bytové družstvo Olomouc, Valenta Jan, Mgr. - soudní exekutor, ROVY design s.r.o., VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o., EnerEdge Inernational Consulting s.r.o., RS - NOVA, a.s., BEA centrum Olomouc s.r.o., STAVARIA NEO s.r.o., JR stavby CZ, s.r.o., WELLTAX, s.r.o., TD metal s.r.o., LANEX Olomouc s.r.o., PRO M&P Excel s.r.o., UNEX a.s., EUROGEMA CZ, a.s., DOBOSH - STAV družstvo "v likvidaci", ELPREMONT elektromontáže s.r.o., CallPro s.r.o., Romaniv Servis s.r.o., RHstav projekce s.r.o., MB TOOL s.r.o., RoJa Itf s.r.o. "v likvidaci"

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka plánování, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pracovník / pracovnice ve službách, Správce / správkyně objektu, Dělník / Dělnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Vrtač / Vrtařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Olomouc, Bystrovany, Velká Bystřice, Charváty, Olšany u Prostějova, Těšetice, okres Olomouc, Lutín, Štěpánov

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

absolvent AJ Bor druh EU geodet IT Lom měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce nárok nová Olomouc paušál pec pečlivost práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky příspěvek sport spoření stravenkový paušál uživatelská znalost vhodné volno výhody vzdělání znalost dovolené foto geodézie informatika kontakt kov metoda na dobu na dobu určitou náplň oblast oblasti obor penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi program předpoklad případ příslušník přístup rok řešení úkol uživatel volna výše