Hledáme lidem práci Manpower

Stavbyvedoucí

Lokalita Petřvald, okres Karviná
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte několikaletou praxi na pozici Stavbyvedoucího a pohlížíte se po změně? Česká rodinná společnost se zaměřením na všechny druhy pozemních staveb hledá posilu do svého týmu na pozici Stavbyvedoucího, který bude fyzicky dohlížet na chod jednotlivých staveb. Pošlete mi svůj životopis a já Vám ráda dodám veškeré podrobnosti. Budu se těšit!

Popis pozice:

  • plánování a přímé řízení stavebních prací
  • vést tým zaměstnanců a koordinovat nasmlouvané subdodavatele
  • jednání s investory, dodavateli, zákazníky, projektanty
  • sledování nákladů a výnosů zakázek
  • kontrola dodržování harmonogramu
  • vedení stavební dokumentace

Profil kandidáta:

  • minimálně středoškolské vzdělání stavebního směru
  • praxe v oboru min. 5 let
  • autorizace výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • časová flexibilita, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • jistota stabilního zaměstnání
  • účast na zajímavých stavebních zakázkách
  • notebook, služební telefon
  • služební auto – možnost využití k soukromým účelům
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Plzeň
  • Stavbyvedoucí
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. května
  • Kladno
  • Agressová Damaris
Zveřejněno: 11. ledna
  • Praha
Zveřejněno: 6. března
  • Praha
Zveřejněno: 23. února
  • Praha
Zveřejněno: 25. května
  • Rakovník
  • Mgr. Jíří Šmaus
  • 30 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 5. srpna

MANDÍK, a.s., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., ČIPERA services s.r.o., Skanska a.s., TEPLOTECHNA Ostrava a.s., ManpowerGroup s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., M + D MARKET s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., TechnologyPipe Services s.r.o., M - SILNICE a.s., THERM, spol. s r. o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., TECHNOTRON - METAL s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., ARCHED studio s.r.o., Město Nový Jičín, Petr Kovanda, STAVOŠI s.r.o., PORR a.s., Ptáček - velkoobchod, a.s., Milan Chroboček, LPR CZ s.r.o., UXA VKP s.r.o., INSTAPROF Morava s.r.o., MONVIA MORAVA, a.s., MORYS s. r. o., FARNÍK technologické montáže s.r.o., SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s., ASTRIT SARAQI s.r.o., Stavební družstvo Vysočany, Dalphen Building s.r.o., Stavitelství Procházka s.r.o., Stolařství Šputa s.r.o., JOB FACTORY s.r.o., Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace, MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s., Půjčovna lešení Ostrava s.r.o., Stavby COMPLET s.r.o., JAMI - stav, s. r. o., Stavby Střechy Komíny s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., KAPPI STAV OSTRAVA s.r.o., Dynia group s.r.o., SCHWING Stetter Ostrava s.r.o., Zdeněk Šopík, s.r.o., MPA ProjektStav s.r.o., T2 STAVBY s.r.o., SUBSTAV Invest s.r.o., VENBAU Profi s.r.o., STAROBĚLSKÝ PIVOVAR, a.s., TomyMont s.r.o., RADOST-STAVBY s.r.o., STAVBY S BAGRY s.r.o., Endrutal Stavby s.r.o., JTA - Holding, spol. s r.o., STABAMA s.r.o., ADENTRO, s.r.o., TIMO profistavby s.r.o., STAVMONT - sanace staveb, spol. s r.o., BAUS, spol. s r.o., MRAMOR Trading s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Jeřábník / Jeřábnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Architekt / Architektka, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Tesař / Tesařka, Zedník / Zednice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Izolatér / Izolatérka, Opravář / Opravářka

Havířov, Ostrava, Orlová, Bohumín, Frýdek-Místek, Opava, Nový Jičín, Dolní Bečva, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ auto Bor den dodržování dokumentace druh EU harmonogram hodnocení investor IT kandidát Luže měření možnost na dobu neurčitou náplň práce nová ohodnocení plán plánování pozice práce pracovní pracovní poměr praxe řízení sledování služební služební auto smlouva SOU společnost stabilní telefon vedení vedoucí vzdělání zaměstnanců zaměstnání životopis dokument dovolené finanční jednání komunikační kontrola na dobu náklad náplň obor oprávnění organizační schopnost organizační schopnosti poměr PR profi projekt řidič řidičské oprávnění schopnost schopnosti stav stavební tým zákazník