Hledáme lidem práci Manpower

Soustružník nebo frézař na klasikách – Dobrá práce na jednu směnu

Lokalita Moravský Krumlov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste konvenční soustružník nebo frézař a tato práce Vás baví? Chcete dělat jen na ranní směnu v kusové výrobě a ve firmě s fajn rodinnou atmosférou? Rádi byste pracovali jen kousek od domu? Tak se nám ozvěte a využijte svých zkušeností!

Popis pozice:

Co budete v práci dělat?

-Obrábět na klasických soustruzích nebo frézkách (železo, hliník, nerez).

-Budete pracovat jen na ranní směnu.

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Na konvenčních strojích už máte praxi.

-Vyznáte se v technické dokumentaci a zvládnete klasická měřidla.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Dobrou mzdu podle Vašich zkušeností.

-Extra bonusy navíc.

-Dotované jídlo.

  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • Aircraft Industries, a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
  • Strakonice
  • AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o.
Zveřejněno: 8. července
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • OPRES s.r.o.
  • Prostějov
  • Milan Svoboda
  • Karlovy Vary
  • DCH Bohemia Trade a.s.
  • Kolín
  • Tomáš Černý

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pohořelice, okres Brno-venkov, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Velké Meziříčí

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ bonus bonusy jídlo kandidát náplň práce pozice práce SOU dobro dokument náplň navíc PR profi stav stroj technické v práci zkušenost