Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Obsluha svařovacího stroje, ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Praxe v automotive (výhodou)

Nabídka

  • Ubytování zdarma
  • Dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Smlouva na HPP
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • 118 kč/h netto
  • Místo výkonu práce je Kopřivnice (možnost svozové dopravy)

Pracovní náplň

  • Uchycení kusu do stroje
  • Manipulace s přístrojem bodového svařování
  • Vizuální kontrola výrobku
  • Uskladnění výrobků na vozík
  • 8 a 12h směny

Poznámka
Podnik je předním výrobcem lisovacího nářadí, kovových výlisků a svařenců převážně pro automobilový průmysl, lesní a zemědělskou techniku, který je členem skupiny PROMET GROUP od roku 2011.

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Nové Město na Moravě
  • Jana Šuteková
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Tábor
  • Dominika Stašková
  • 20 700 – 23 900 Kč
  • Zkrácený úvazek

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Bonjob s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., PLAKOR CZECH s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Česká pošta, s.p., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Markmont, s.r.o., TresJob s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Frýdek-Místek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Fryčovice, Krmelín, Frýdlant nad Ostravicí, Hnojník, Mošnov, Příbor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Trainee program – první práce pro absolventy

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

auto automobil den ISO Kopřivnice místo mobil možnost nabídka náplň práce plat podnik práce pracovní praxe sklad směny smlouva stravování svařování technik týden týden dovolené navíc ubytování uplatnění výkon zdarma Zruč automobilový průmysl člen dar dovolené kontrola kov místo výkonu práce náplň navíc obsluha opravy PR pracovní náplň průmysl rok stroj vizuál vizuální závod země