Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby (kompletace autosedadel).

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Muži i ženy u nás mají otevřené dveře.

Pozice: Operátor výroby (kompletace autosedadel).

Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní a prosperující výrobní společnosti v automobilovém průmyslu.

Popis pozice:

Práce na montážní lince - výroba autosedaček

Profil kandidáta:

Nemáme speciální požadavky na profil uchazeče

Práce na dvě směny - ranní a odpolední :

pondělí až pátek (ranní směna 6:00 -14:25 hod, odpolední směna 15:30 – 23:55 hod)

Nabízíme:

Průměrná mzda ve zkušební době 25 600 Kč/měsíc

Po zkušební době průměrná mzda 28 400 Kč/měsíc

Hlavní pracovní poměr

Příspěvek na dopravu 40 Kč/den (cca 833Kč/měsíc)

Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (pitný režim na pracovišti)

25 dnů dovolené

Zákonné příplatky

Pracovní oděv

Poskytujeme ubytování s částečnou dotací do výše 4000 Kč/měsíc

Široké portfólio zaměstnaneckých benefitů prostřednictvím cafeterie

 * Možnost přechodu do kmenového stavu společnosti.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice, Nymburk

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ auto automobil benefit den hlavní IT kandidát měsíc mobil možnost mzda náplň práce nové oděv operátor pec pitný režim plat pozice požadavky práce pracovní pracovní poměr průměrná příplatky příspěvek režim směny společnost společnosti stabilní stravování ubytování uchazeč výroba zaměstnanec zaměstnání zaměstnavatel cafeterie dovolené na pracovišti náplň operátor výroby pitný poměr PR profi průmysl rok směna speciální stav ve zkušební době výrobní výroby výše zaměstnanecký závod zkušební