Práce: Šikovný strojník na 2 směny - až 30 000 Kč/měsíc #1Z2mE

lokalita: Jihlava zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů, hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici strojník. Jste manuálně zručný, nebojíte se práce a láká vás zaměstnání pouze na 2 směny? Tak neváhejte a na tuto nabídku práce nám odpovězte!

Hlavní náplní práce je vkládání výrobků do forem, kontrola kvality, obsluha a nastavování stroje, manipulace a materiálem, apod.
Předchozí praxi uvítáme, řádné zaučení je samozřejmostí.

POZICE JE SVÝM CHARAKTEREM VHODNĚJŠÍ PRO MUŽE.

Nástup možný ihned!

Nabízíme:

  • nástupní mzda až 180 Kč/hodinu
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/ks (55% vám přispíváme my)
  • 5 týdnů dovolené
  • práci ve dvousměnném provozu – ranní + odpolední, 5 dní v týdnu, 7,5 hodin/denně
  • dlouhodobou spolupráci
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • zázemí silné mezinárodní společnosti

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, manuální zručnost
  • min. SOU (technický směr výhodou)
  • základní znalost technické dokumentace
  • práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

27.000 – 30.000 Kč

Toplist