Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality pro výrobní společnost

Lokalita Frenštát pod Radhoštěm
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Na pozici inženýra kvality pro německou mezinárodní výrobní společnost hledáme jak absolventy, tak kandidáty s praxí z oblasti kvality.

Popis pozice:

- komunikace se zákazníky a řešení zákaznických požadavků
- reporting a vyhodnocování kvalitativních ukazatelů (PPM, reklamace, ap.)
- práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive (8D, PPAP, APQP, FMEA)
- příprava dokumentace, vzorků v rámci projektů
- zodpovědnost za řízení projektu v oblasti kvality
- vyhodnocování kvalitativních rizik a přijímání preventivních a nápravných opatření
- tvorba a realizace kvalitativních ukazatelů ve výrobní divizi
- plnění, vyhodnocení a monitorování kvalitativních cílů ve výrobě a jejich vylepšování
- spolupráce při uvolňování procesů
- spolupráce při řešení interních a externích reklamací
- shromažďování, zpracování a vyhodnocení dat o kvalitě procesů a výrobků v sériové fázi zpravodajství o kvalitě
- zero rework - strategie, vyhodnocení, snižování nákladů na šrotace
- kontrola cílů jakosti, zavádění opatření k jejich plnění a vyhodnocování účinností opatření
- kontrola zavádění korektivních (nápravných) a preventivních opatření, účast na všech relevantních jednáních (např. denní FPY,..)

Profil kandidáta:

- středoškolské či vysokoškolské vzdělání
- zkušenosti v oblasti kvality vítány, povědomí o způsobech řízení jakosti v automotive systémech ( 8D, PPAP, APQP ap.)
- obecný přehled o normách ČSN ISO 9001:2009, ČSN ISO/TS 16949:2009, ČSN ISO 14001:2004
- znalost práce na PC (MC Office, ACCESS - výhodou)
- komunikativní znalost AJ (alespoň úroveň B1)
- flexibilita, orientace na změny, týmová práce, orientaci na zákazníka, rozhodnost, komunikační schopnosti
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- zázemí a know –how mezinárodní skupiny
- přístup k nejnovějším technologiím
- příležitost pro rozvoj a kariérový růst
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě - maximální částka 1.400,- Kč/ měsíc (po 1.roce zaměstnání)
- dopravné 1-2 Kč/km cesta do práce (v hotovosti do výplaty)
- příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky (1000,-/2 roky)
- příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
- pracovní doba pružná - 37,5 hodin / týdenní pracovní úvazek
- CIM program (program zlepšovatelského hnutí, možnost získání odměny za zlepšovatelský návrh)
- roční bonusy
- příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč na jedno dítě a rok

  • Ruzyně, Praha
  • Strážný - řidič
  • 27 220 – 39 280 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

absolvent AJ auto bonus bonusy činnost den dění doba dokumentace event hledám hodnocení HR interní inženýr ISO IT kandidát komunikace kvalita kvality měsíc mezinárodní možnost náplň práce Německo odměny odpovědnost Office penzijní připojištění plat platy plnění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní úvazek připojištění příspěvek reklama reporting restaurace rozvoj růst řízení společnost spolupráce STK strategie stravování týden úvazek výplaty vzdělání vzor zaměstnání získání zkušenosti změny znalost cesta cíl dítě dokument dovolené externí jednání komunikační kontakt kontrola náklad náplň národní nástroj oblast oblasti PC penzijní PR proces procesů profi program projekt pružná příležitost příprava přístup report roční rok řešení schopnost schopnosti stroj systém technolog tvorba tým ukazatel výrobní zákazník závod zkušenost