Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Skladník Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Již od roku 1990 zajišťujeme ucelenou škálu logistických služeb. Nechceme se jen
tak s něčím spokojit, a tak se stále rozvíjíme a zdokonalujeme. Teď máte možnost
přidat se k nám. Pro více informací se podívejte na náš web: www.intime.cz.

Náplň práce:

  • budete manipulovat se zásilkami, nakládat, vykládat, balit, kontrolovat, pracovat na třídící lince či manipulovat s ruční paletovací technikou
  • připravte se i na drobnou práci s interním systémem

Co od Vás čekáme?

  • na prvním místě potřebujeme chuť pracovat
  • pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a trestní bezúhonnost
  • průkaz o řízení manipulační techniky (VZV, ERV, paletovací vozík) s praxí min. 1 rok
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu od 5,30 do 14,00 hod. a od 12,30 do 21,00 hod.
  • předchozí praxe ve skladu vítána

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na dohodu o provedení práce
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • motivační ohodnocení až 16.000 Kč

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Express Freight TRANSPORT s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • KAŠ - spol. s r. o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Ostrava
  • JOB FACTORY s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Ostrava
  • DOLOPA Trans s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ostrava
  • CUBITrans CZ s.r.o.
  • 37 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Ostrava
  • od 65 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
Zveřejněno: 12. března
  • Ostrava
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE HAMMERING a.s.
  • 29 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Petřvald, Karviná
  • Ptáček TRANSPORT s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Děhylov
  • OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Děhylov
  • od 50 000 Kč
  • Ostrava
  • HeMaPa s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 11. září
  • Ostrava-město
  • METALEXICO s.r.o.
  • od 70 Kč / hod
Zveřejněno: 21. března
  • Ostrava
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 25. prosince
  • Slatiňany
  • ARKOV, spol. s r. o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 1. září

ManpowerGroup s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Comac jobs s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Granex Autodíly, DOSI Transport s.r.o., Radim Glonek s.r.o., Express Freight TRANSPORT s.r.o., V-NASS, a.s., Easy Logistics, s.r.o., STEP Trans s.r.o., Dookan Technologies s.r.o., KAŠ - spol. s r. o., JOB FACTORY s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., Melon s.r.o., CUBITrans CZ s.r.o., SACHS TRANS CZ s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., Fast & Secure Transport s.r.o., LP Okno - Trans s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., ADIC Bohemia s.r.o., X - servis park s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., KOLOČAVA trans s.r.o., STASPO, spol. s r.o., Ptáček TRANSPORT s.r.o., J SPED, s.r.o., LABAMO s.r.o., Green Energy Origin Czech s.r.o., DOUBRAVAN CAR s.r.o., Tomáš Horsinka, OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o., INTRAFOR LOGISTICS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Technik / technička dopravy, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Přijímací technik / technička

Ostrava, Rychvald, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Markvartovice, Orlová, Hlučín, Děhylov

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

AJ den hodnocení interní IT Luže možnost náplň práce ohodnocení Ostrava pečlivost práce praxe řízení sklad technik vedení zdravotní zdravotní stav Zruč kolektiv motivační náplň PR rok ruční řidič stav systém techniky