Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce-výroba - až 24.000 Kč+bonus až 14.400 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 24.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme šikovné pracovníky do výroby kabelů pro luxusní automobily. Ve výrobním provozu našeho významného klienta obsazujeme místo operátora a operátorky ve výrobě. Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií bez ohledu na vzdělání či předchozí praxi. Nabízíme práci ve směnném provozu (8 hod. a 12 hod. směny) v průmyslové zóně v Krupce. Nástup je možný ihned. Náplň práce: - montáž kabelových svazků - napojování hadiček na písty - osazování kabelů spojkami - drobné montáže menších dílků Nabízíme: - mzdové ohodnocení až 24 000 Kč/měs. - mimořádný bonus v měsíci říjen a listopad za odpracovanou směnu až 900 Kč = 14 400 Kč/měs. - pravidelné výplaty s možností záloh - příplatky dle zákoníku práce - motivační odměnu každý měsíc - týden dovolené navíc - příjemný pracovní kolektiv - 70 Kč a 100 Kč stravenky od prvního dne nástupu Požadujeme: - pečlivost - trestní bezúhonnost - ochotu pracovat ve směnném provozu

Elektrikář

Nutně vás hledají
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ústí nad Labem
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 15. dubna
  • UL*KRAS stavební společnost s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 14. dubna
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 30. října
  • Brno
  • BODY klinika plastické chirurgie s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Moravský Písek
  • SLOKOV kovo a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Opava
  • BIVOJ a.s.
  • od 23 500 Kč
  • Železná Ruda
  • Hotel a Pivovar Belveder Železná Ruda s…
  • od 25 000 Kč

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, CADRE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., PATOK a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Etimos Human s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka chemické výroby

Lovosice, Litvínov, Teplice, Jeníkov, okres Teplice, Krupka, Přestanov, Ústí nad Labem, Most, Velké Březno, Litoměřice, Siřejovice, Žitenice, Havraň

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ auto automobil automobily bonus den hledám hodnocení měsíc místo mobil možnost náplň práce ohodnocení operátor pečlivost plat platy práce pracovní pracovník příplatky směny stravenky týden týden dovolené navíc vhodná výplaty výroba vzdělání zákoník díl dovolené kolektiv kov list mimořádný motivační mzdové nabízíme práci náplň navíc PC PR průmysl průmyslové příjemný výrobní výroby