Volné místo ve firmě NEW YORKER CZ, s.r.o.

Retail Park Trutnov - Asistent/-ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Trutnov
Firma NEW YORKER CZ, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

NEW YORKER CZ, s.r.o.

Jako úspěšná společnost s módou pro mladé je NEW YORKER po celém světě zastoupen se svými 1000 obchody ve více než 40 zemích a neustále roste. S více než přes 18 000 zaměstnanců budeme vždy držet krok s dobou a klást důraz na přátelské jednání.

Díky naší vášni pro módu, spontánnosti a rychlosti se nám daří být nedílnou součástí módního světa již více než 40 let.

Staň se součástí našeho týmu!

Jako úspěšná mladá módní společnost je NEW YORKER celosvětově zastoupen s 1 100 pobočkami ve více než 47 zemích a neustále se rozrůstá. V týmu máme 19 000 kolegyň/kolegů a vážíme si přátelské atmosféry. Díky naší vášni pro módu, naší spontánnosti a rychlosti se nám podařilo být nedílnou součástí světa módy již více než 50 let. Staňte se součástí našeho týmu.

Nyní hledáme posilu do týmu v Trutnově

Baví Tě móda? Jsi komunikativní a máš příjemné vystupování? Chceš práci v mladém kolektivu? Pak neváhej a přidej se k nám do týmu NEW YORKER! Hledáme nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce:

Tvojí pracovní náplní bude:

  • Udržovat reprezentativní vzhled prodejny.
  • Práce s pokladním systémem.
  • Doplňování zboží a jeho prezentace na prodejně.
  • Komunikace se zákazníky a pomoc při výběru vhodného oblečení.

Co od Vás očekáváme:

  • Je ti 18 let?
  • Flexibilita, zodpovèdnost a spolehlivost je Ti vlastní
  • Máš aktivní a pozitiví pŕístup k práci?

                            Tak patříš k nám!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 50% příplatek za sobotní a 100% za nedělní směny
  • 100% příplatek za práci ve svátek + náhradní volno.
  • Stravné.
  • Zaměstnaneckou slevu.
  • Prémie z obratu, dovolená navíc.
  • Zajímavou práci v úspěšné módní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý přátelský kolektiv.
  • Možnost kariérního růstu.

Pokud Tě naše pracovní nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis. Těšíme se na odpovědi!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží

  • Špindlerův Mlýn
  • SpindlMAX, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. dubna
  • Česká Skalice
  • Quang Thanh Nguyen
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Jaroměř
  • JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Police nad Metují
  • KVÍČEROVSKÁ PEKÁRNA spol. s r.o.
  • 21 300 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Lázně Bělohrad
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Nová Paka
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Smiřice
  • PHUC KHANH s.r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Trutnov
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • 16 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Broumov, Náchod
  • MOBA, spol. s r.o.
  • 13 350 – 13 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 29. prosince
  • Pardubice
  • C.P.A. CZECH s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Česká Třebová
  • DAVMAR, s.r.o.
  • 40 000 – 47 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Sokolov
  • Vyšší policejní škola a Střední…
  • 32 820 – 42 780 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Studijní volno
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování

EVROPA realitní kancelář, ACETEX s.r.o., Partners Financial Services, a.s., AULO MJCZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Česká spořitelna, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., fischer EAST center s.r.o., Halla, a.s., SpindlMAX, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ELMONT-CH, spol. s r. o., Trung Dung Nguyen, Thi Thu Huong Vu, VINACOM obchodní společnost s.r.o., IVANKA.TRAN s.r.o., Canh Le Tien, KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, Văn Sinh Vu, CENTRUMCZ ZUZENKA s.r.o., Quang Thanh Nguyen, Turhan Vragoviq, JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka, THUAN CAO s.r.o., KVÍČEROVSKÁ PEKÁRNA spol. s r.o., JULINKACZ s.r.o., Van Hiep Bui, PHUC KHANH s.r.o., ENCI fashion s.r.o., Lumír Rejmont

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Obsluha lidí, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Jaroměř, Náchod, Krčín, Nové Město nad Metují, Špindlerův Mlýn, Nová Paka, Úpice, Radvanice, okres Trutnov, Horní Maršov, Červený Kostelec, Dolany, okres Náchod, Česká Skalice, Police nad Metují, Lázně Bělohrad, Smiřice, Nové Město nad Metují, Hořice, okres Jičín

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ asistent dovolená EU hledám HR IT komunikace možnost nabídka náplň práce nové oblečení plat pobočka pokladní práce pracovní pracovní nabídka pracovní prostředí prostředí příplatek růst směny SOU společnost společnosti stravné svátek Trutnov vhodné volno zaměstnanec životopis díl kariérní kolegyně kolektiv možnost kariérního růstu náplň navíc odpovědi pomoc PR prémie prezentace prodej přátelské přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí součást systém tým výběr zákazník