Hledáme lidem práci Manpower

Integration/Support Engineer

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náš IT tým hledá posilu z řad DevOps specialistů, která má zkušenosti s administrací Linuxu a skriptovacího jazyka. Přihlaš se nebo mi napiš email pro více informací.

Popis pozice:

Budeš součástí našeho 10 ti členného týmu, který má na starost produkt Xtend - flexibilní platforma sloužící k vývoji různých sms služeb (např. Social media gateway, Chatbots a další). Naše systémy běží výhradně na Linuxech, platformě RHEL 7, z toho důvodu u nás s Windowsem nezaboduješ.

Specifikace

Náplň práce

Údržba, integrace, automatizace, podpora a testování produktu

Placená dovolená

ANO

IČO

NE

Part-time

NE

Home office

ANO

Flexibilní pracovní doba

ANO

Cestování

NE

Výhody na pracovišti

✅Malý tým

✅Žádný dress Code

✅Parkovací místo u společnosti

Profil kandidáta:

Co musíš umět:

✅Administrace Linuxu

✅Administrace sítí

✅Skriptovací jazyk (upřednostňujeme Python, Bash nebo TCL)

✅Jenkins

✅Angličtina na komunikativní úrovni (B2)

Nabízíme:

✔️25 dní dovolené

✔️Flexibilní pracovní doba

✔️3 sick days

✔️Home office

✔️Kurzy angličtiny

✔️Stravenky 100 Kč

✔️Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně

✔️1500 Kč příspěvek na penzijko

✔️50 000 Kč za doporučení kandidáta

✔️Posilovna

✔️Turnaje v stolním fotbale, firemní akce

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Vrchlabí
  • Light Guide Systems Europe s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Vrchlabí
  • od 49 417 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. října
  • Hlinsko, Chrudim
  • Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Ostrava
  • Příležitost pro každého s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Havířov
  • Havířovská teplárenská společnost, a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Tlumačov, Zlín
  • Mateřská škola Klubíčko Tlumačov, s.r.o.
  • od 20 100 Kč
  • Zlín
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • 17 000 – 18 000 Kč
  • Hlubočky
  • Domov Hrubá Voda, příspěvková organizace
  • od 22 950 Kč
  • Třinec
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Třinec
  • Třinec
  • od 15 000 Kč
  • Žabeň
  • ABEX Substráty a.s.
  • od 19 000 Kč
  • Číčenice
  • BYLINY Mikeš s.r.o.
  • 17 000 – 21 000 Kč
  • Krnov
  • Armáda spásy v České republice, z. s.
  • od 24 100 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Krnov
  • MASO V+W, s.r.o.
  • 28 000 – 37 000 Kč
  • Milevsko
  • FPM-BECON spol. s r.o.
  • 106 – 130 Kč / hod
  • Ostrava
  • Stavby Střechy Komíny s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ akce angličtina auto doba dovolená dress code email flexibilní home office HR IT kandidát kurz kurzy Luže místo náplň práce Office pec plat platforma podpora pozice práce pracovní pracovní doba příspěvek sick day SOU specialist specifika společnost společnosti stravenky výhody zkušenosti automat automatizace cestování člen dovolené firemní jazyk kov list na pracovišti náplň placená PR profi součást systém systémy test tým zkušenost