Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Dělník masné výroby (Ústí nad Labem)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše řeznictví je opravdové, denně bouráme vepřové půlky a hovězí čtvrtě, které dále zpracováváme nejen na sekanou a špekáčky, ale i různé speciality třeba jehněčí klobásy. Vyrábíme i vlastní šunky. Celý sortiment je vám k dispozici během pracovní doby, třeba na svačinu.

Hodili by se nám

Řezníci z masa a kostí, které baví toto řemeslo a umí vzít za pořádnou práci.

Co Vás čeká

Práce v našem řeznictví je velmi pestrá, budete se podílet na výrobě uzenin, pomáhat našim přípravářům, uzenářům a míchačům.

Férová mzda a řada dalších výhod

smlouva na dobu neurčitou
mzda, vždy 11. den v měsíci
před Vánoci 13. mzda
po 3 letech 25 dní dovolené
příplatky za víkend nad rámec zákona
stravenky
zaměstnanecké slevy
čisté velké zázemí
Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Ústí nad Labem
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Karlovy Vary
  • ROYAL GOLF a.s.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Církvice, Kutná Hora
  • Libor Černohlávek
  • od 20 000 Kč
  • Mladá Vožice
  • KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ budoucnost dělník den EU firma HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou nad Labem náplň práce pec plat práce pracovní prostředí příplatky smlouva stravenky Ústí nad Labem víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis díl doby dovolené kov kvalitní na dobu náplň PR pracovní doby rámec v roce výroby zákazník zaměstnanecké