Hledáme lidem práci Manpower

Celní Specialista Senior

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Jsme logistická společnost, která v současné době prochází restrukturalizací, nastavujeme nové strategii a nabízíme Vám možnost ovlivnit chod společnosti, pokud chcete být součástí této změny, čtěte dále.

Co bude náplní práce?

- Vedení menšího týmu lidí – cca 3 celní specialisti

- Nastavování modelů a procesů celní legislativy ČR a EU

- Optimalizace služeb, komunikace se zákazníky

- Sledování celních předpisů a legislativy

- Zodpovědnost za AEO

Profil kandidáta:

- Zkušenosti z oblasti logistiky a celní problematiky

- Angličtina na komunikativní úrovni

- Komunikační schopnosti pro styk s obchodními partnery

Nabízíme:

- Dovolená navíc

- Příspěvky na stravování

- Příspěvky na penzijní připojištění

- 3. 000,- ročně na benefity

- Výhodné volání pro Vás i Vaše blízké

- Možnost ovlivnit strategie společnosti

  • Jičín
  • Jana Horáková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. listopadu

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

angličtina benefit benefity ČR den dovolená EU IT kandidát komunikace Luže možnost náplň práce nové obchodní odpovědnost partner pec penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění sledování SOU specialist specialista společnost společnosti strategie stravování vedení zkušenosti změny celní komunikační list logistik model náplň navíc obchod oblast oblasti penzijní PR proces procesů profi předpis příspěvky schopnost schopnosti součást stav tým zákazník zkušenost